Kontakt
0

Rower Gravel Fuji Jari Carbon CX

Kolor:
 
 
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 14726,25
KOD: 19221323358RO
EAN: 785749220987
 
Wysyłka od   Sprawdź koszt wysyłki
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym
Gravel Fuji Jari Carbon CX to topowy przedstawiciel rowerów typu gravel z ramą wykonaną całkowicie z włókna węglowego. Karbonowa rama czyni ten rower najlżejszym i najbardziej wszechstronnym z całego katalogu producenta Fuji. Zaprojektowany, by brać udział w wyścigach szutrowych, lekkich trasach turystycznych, bikepackingu i prawie wszystkim, co możesz na niego rzucić. Jari to kameleon, który płynnie zmienia się we wszystko, czego potrzebujesz. Pancerna osłona dolnej części ramy chroni ją przed kamieniami uderzającymi w ramę. Górna sakwa typu tuba bento box dla łatwego dostępu do potrzebnych rzeczy, została świetnie zintegrowana z kształtem ramy. 

Rowery wysylamy w calosci gotowe do jazdy sprawdz jakie to proste
PROFESJONALNA WYSYŁKA ROWERU = Rower złożony i wyregulowany gotowy do jazdy. Rowery wysyłamy w całości złożone* i przygotowane do jazdy. Przed spakowaniem, rower trafia w ręce naszych serwisantów gdzie przechodzi pełny serwis przed-zakupowy. Następnie rowery pakowane są w specjalne, zaprojektowane dla nas grube 5-cio warstwowe kartony o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Dodatkowo rower zostaje zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym praktyczne cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica są owijane folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Każdy karton przygotowany do wysyłki posiada 4 boczne uchwyty dla wygodnego przenoszenia oraz wyraźnie oznaczoną pozycję w jakiej karton powinien być transportowany, a także informujące o delikatnym traktowaniu wysyłki. Rowery wysyłamy za pośrednictwem firmy spedycyjnej Raben Polska, co gwarantuje bezpieczny i szybki transport, a każda przesyłka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. *do przykręcenia pozostają pedały oraz ustawienie prawidłowej pozycji kierownicy.


WIRTUALNA KARTA ROWERU
Każdy rower oprócz papierowej karty gwarancyjnej zostaje wpisany do naszej internetowej bazy rowerów, w której odnotowujemy również każdy serwis roweru. Twój rower ma pełną historię sprzedaży i wykonanych serwisów.
serwis-roweru-przed-wysylka
PRZEGLĄD I JAZDA TESTOWA PRZED WYSYŁKĄ
Przed wysyłką każdy rower przechodzi kompleksowy serwis i kontrolę pod kątem uszkodzeń mechanicznych. Po odbyciu jazdy próbnej rower jest czyszczony i pakowany. Rowery wysyłamy w pełni złożone gotowe do jazdy.
ubezpieczona-paczka-wysylka-roweru
UBEZPIECZENIE NA CZAS TRANSPORTU 
Wszystkie wysyłki rowerów są w pełni ubezpieczone na pełną wartość roweru. Ubezpieczenie dotyczy zarówno uszkodzeń mechanicznych jak i niezgodności towaru. Rowery dostarcza dla nas zaufana firma spedycyjna Raben.

 
rower-gravel-rondo-ruut-al1-wspornik-kierownica-i-widelec
Lekka rama z włókna węglowego C15 to wiodąca w swojej klasie rama z wysokiej jakości włókna węglowego o ultrawysokim module, waży mniej niż 1000 gramów. Przedni wysokomodułowy widelec C10 High Modulous Carbon całkowicie wykonany z carbonu. Obydwie osie przelotowe zwiększają bezpieczeństwo i poprawiają sztywność ramy. Rama Fuji posiada wewnętrzne prowadzenie linek co zapewnia lepszą aerodynamikę, dłuższą żywotność oraz estetykę. Trzy regulowane uchwyty na bidon.
Napęd Sram Rival 12-speed. Napęd jednorzędowy jest prosty, lekki i dużo bardziej wytrzymały, zaprojektowany specjalnie dla nowoczesnych rowerów gravelowych. Przednia zębatka SRAM X-SYNC™ połączona z dedykowanym napędem SRAM 1X.  Tylna przerzutka SRAM Rival 1 to solidnie i estetycznie wyprodukowany osprzęt oferujący wiele nowoczesnych rozwiązań: Exact Actuation odpowiadający za szybką i precyzyjną zmianę biegów, Roller Bearing Clutch dbający o napięcie łańcucha, X-Horizon ogranicza poziome ruchy przerzutki czy Cage Lock pozwala na blokadę wózka. Całość wykonana jest estetyczne z wysokiej klasy stali i aluminium.
rower-gravel-rondo-ruut-al1-przerzutki
rower-gravel-rondo-ruut-al1-hamulca
Hydrauliczne hamulce tarczowe SRAM Rival oferują niesamowitą siłę hamowania i modulację w rowerze gravelowym. Zaprojektowane w technologii HRD z myślą o rowerach szosowych i gravelowych . Mocowanie przewodu hydraulicznego zostało przeniesione na stronę wewnętrzną co zmniejsza ryzyko jego uszkodzenia. Wyposażone w stalową tarczę hamulcową 160mm SRAM Centerline o wadze 150 gram. Lewa klamka służy do obsługi hamulca, natomiast w prawa to klamkomanetka, którą zmieniane są biegi w tylnej przerzutce i uruchamiany jest tylny hamulec. Klamki hamulcowe Sram Rival 1 posiadają technologię: Reach Adjust pozwala na regulację klamki w szerokim zakresie, Ergodynamics to dłuższe dźwignie klamek przekładające się na lepszą kontrolę nad hamulcami.

Rowery NS Bikes produkowane w Polsce
FUJI to legendarna amerykańska marka produkująca rowery już od 122 lat. Założona w 1899 roku firma Fuji wzięła swoją nazwę od jednego z najbardziej znanych szczytów górskich świata. Od 122 lat marka Fuji i jej charakterystyczne górskie logo są synonimem kolarstwa i sportowych rowerzystów na całym świecie, dlatego wciąż słyszy się, jak rowerzyści mówią: „Mój pierwszy rower to Fuji”. W ostatnich latach marka Fuji jako jedna z pierwszych na świecie wprowadziła do swojej oferty rowery tupu gravel. PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
 
2 lata na ramę
2 lata na części i akcesoria


ROWER GOTOWY DO JAZDY

Rowery wysyłamy w całości złożone.


BEZPIECZNA PACZKA
 
Każda paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. Rower możesz odpakować przy kurierze.


30 DNI NA ZWROT
 
Rower możesz odpakować i wykonać jazdę próbną. Pamiętaj możesz zwrócić lub wymienić rower do 30 dni od dnia odebrania paczki.

Specyfikacja Gravel Fuji Jari Carbon CX

Hamulec przedni: Tarczowy hydrauliczny Sram Rival Centerline 160mm
Hamulec tylny: Tarczowy hydrauliczny Sram Rival Centerline 160mm
Ilość przerzutek: 1 x 12
Kaseta / Zębatka: SRAM 1130 11-speed (11-42T)
Kierownica: Oval Concepts 325, 6061 ALU, 31.8mm / 125mm drop, 25° flare, 4° sweep
Koło przednie: Oval Concepts 524 Disc
Koło tylne: Oval Concepts 524 Disc
Korba: SRAM RIVAL 1X12 40T DUB
Łańcuch: SRAM Rival 12
Materiał ramy: Karbon
Opony: Vittoria Mezcal
Pedały: BRAK W ZESTAWIE
Pozycja: Sportowa
Przerzutki: SRAM APEX 1
Rama: C15 Ultra High Modulus Carbon, zwężana główka ramy, gwintowany suport, oś przelotowa 142x12mm
Rodzaj przerzutek: SRAM Rival AXS 1x12
Rozmiar kół: 28"
Rozmiar opony: 28 x 1.5 (40-622)
Siodełko: Selle Italia X-LR Air Cross Light
Suport: FSA, T47 Internal
Typ hamulców: Tarczowe
Typ przerzutki: Zewnętrzna (tradycyjna)
Waga: 9.7kg
Widelec: C10 Fuji Carbon + sztywna oś

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Jak pakujemy rowery?

Wkładamy dużo czasu i pracy aby rower dotarł do Was świetnej kondycji i w pełni gotowy do jazdy. Przed pakowaniem, rower trafia w ręce naszych serwisantów gdzie przechodzi pełny serwis przed zakupowy. Następnie pakowany jest w specjalnie zaprojektowane, grube 5-cio warstwowe kartony o wymiarach 200 x 120 x 20 cm (w opcji PREMIUM). Dodatkowo rower zabezpieczony jest kartonowym fartuchem zakrywającym cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica są owijane folią dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Karton przygotowany do wysyłki posiada 4 uchwyty z boków kartonu dla wygodnego przenoszenia oraz posiada wyraźnie oznaczoną pozycję w jakiej karton powinien być transportowany.
Lista kontrolna przed wysyłką
 • inspekcja stanu lakieru na ramie i pozostałych elementach
 • stan napięcia łańcucha
 • stan oświetlenia
 • kontrola systemu amortyzacji (w widelcu i pod siodełkiem)
 • kontrola ciśnienia w oponach
 • sprawdzenie prawidłowego działania blokady tylnego koła
Dodatkowo w opcji PREMIUM
 • pełna regulacja hamulców i przerzutek 
 • kontrola prawidłowego naciągu szprych
 • kontrola wszystkich połączeń współosiowych (gwintowanych) 
 • kontrola i prawidłowe ustawienie bagażników, błotników, kierownicy itp. 
 • jazda próbna 

 

Wysyłka BASIC 49.00 PLN Proponujemy rowerzystom, którzy potrafią złożyć i przygotować rower do jazdy. 

Obejmuje jedynie kontrolę stanu roweru oraz ponowne spakowanie w oryginalny karton dostarczany przez producenta FUJI BIKES. Po rozpakowaniu roweru wymagane jest kompletne złożenie roweru (przykręcenie kół, siodełka, kierownicy i montaż akcesoriów), pełna regulacja hamulców, biegów/przerzutek, sprawdzenie dokręcenia śrub, przykręcenie pedałów oraz ustawienie położenia kierownicy (w zestawie znajdują się klucze do pedałów i kierownicy). Rower pakowany jest oryginalny, gruby 5-cio warstwowy karton. Paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru.

✔️ Kontrola jakości i kompletności roweru
✔️ Ubezpieczenie na pełną wartość roweru
✔️ Bezpieczny karton 5-cio warstwowy 

Wymagane: pełne złożenie roweru: przykręcenie kół, kierownicy i osprzętu na kierownicy, regulacja hamulców i przerzutek, kontrola dokręcenia śrub, przykręcenie pedałów i ustawienie położenia kierownicy (w cenie zestaw kluczy do ___pedałów i kierownicy)


 

Wysyłka PREMIUM 149.90 PLN Proponujemy rowerzystom, którzy potrzebują otrzymać rower gotowy do jazdy.
Obejmuje złożenie roweru, pełną regulację oraz jazdę próbną przed wysyłką. Po wyjęciu roweru z kartonu wymagane jest jedynie przykręcenie pedałów i ustawienie położenia kierownicy (w tym celu dostarczamy zestaw kluczy). Rower pakowany jest w specjalnie zaprojektowany gruby 5-cio warstwowy karton o wymiarach 200 x 120 x 20 cm. Dodatkowo rower zostaje zabezpieczony kartonowym fartuchem zakrywającym cały rower, a elementy wystające jak siodełko czy kierownica owijane są folią bąbelkową dla zminimalizowania ryzyka wystąpienia uszkodzenia. Paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru.
 
✔️ Złożenie roweru
✔️ Pełna regulacja i serwis = rower gotowy do jazdy
✔️ Jazda próbna
✔️ Ubezpieczenie na pełną wartość roweru
✔️ Duży i bezpieczny karton 5-cio warstwowy o wymiarach 200 x 120 x 20 cm
 
Wymagane jedynie: przykręcenie pedałów i ustawienie położenia kierownicy (w tym celu dostarczamy zestaw kluczy)

 
Wirtualna karta roweru.
Każdy rower* oprócz standardowej karty gwarancyjnej w formie papierowej posiada założoną w naszym systemie Elektroniczna Kartę Roweru, w której zapisane są wszystkie dane roweru oraz Właściciela. Elektroniczna Karta Roweru jest w pełni zintegrowana z naszym elektronicznym systemem serwisowym, do którego wpisywana jest pełna historia przeglądów oraz wymienionych części. Każdy klient ma możliwość otrzymania od nas druku z pełną historią swojego roweru - działamy na podobnej zasadzie do autoryzowanych serwisów samochodowych ASO.

Jak dobrać rozmiar ramy?

Jaki rozmiar ramy w rowerach FUJI ? Dobór rozmiaru ramy w rowerach jest bardzo istotny i wpływa na komfort jazdy. Sprawdź jak dobrać ramę, mamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie, jeśli jednak poniższa, prosta grafika instruktażowa nie rozwiał twoich wątpliwości to prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

Gravel Fuji Jari Carbon CX opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0