Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

‹ Poprzedni produkt Następny produkt ›

Bieżnia elektryczna Flow Fitness PERFORM T3i

Flow Fitness Bieżnia elektryczna Flow Fitness PERFORM T3i

99,90 PLN

10 x 1 400,00 20 x 700,00
Bieżnia elektryczna Flow Fitness PERFORM T3i to zaawansowany i profesjonalny sprzęt fitness wykonany z najwyższej jakości części i podzespołów. Idealne rozwiązanie dla osób szukających solidnej i świetnie wyposażonej bieżni o dużej mocy oraz z zaawansowanymi funkcjami. Bieżnia Flow Fitness PERFORM T3i wyposażona jest w osprzęt klasy Premium, na który składają się m.in. duży 9-calowy dotykowy ekran LCD, szeroki pas bieżni o największej na rynku powierzchni, mocny i trwały silnik elektryczny o mocy 3 KM, 15 poziomów nachylenia oraz z maksymalną wagą użytkownika, aż 200 kg ! Dodatkowo bieżnia posiada dedykowanie aplikacje na Android i IOS, dzięki którymi możemy urozmaicić trening, a także pozwalają na wirtualne biegi po trasach całego świata. Dla pełnego urozmaicenia treningów bieżnia posiada wgrane, aż 29 programów, w tym programy sterowane tętnem, interwałowe oraz specjalnie programy do treningu wytrzymałościowego. 
Maksymalna waga użytkownika 200 kg: Mocna stalowa konstrukcja ramy oraz potężny silnik prądu przemiennego AC 3,0 KM zapewniają płynne i bezpieczne użytkowanie bieżni dla każdego również dla osób o masie ciała do 200 kg ! Bieżnia ta jest nie tylko odpowiednia dla zaawansowanych sportowców domowych, ale dzięki solidnej konstrukcji ramy i bardzo mocnemu silnikowi może być również używana w środowiskach półprofesjonalnych, takich jak gabinety fizjoterapeutyczne, hotele lub firmowe fitness. Duża powierzchnia pasa bieżni 157 x 56 cm zapewnia pełne bezpieczeństwo i komfort podczas biegania. Nawet przy dużych prędkościach, w czasie kiedy położenie stóp jest mniej kontrolowane,  bieżnia oferuje wystarczająco dużo miejsca. Komputer treningowy zaprojektowany dla jak najbardziej prostej nawigacji dzięki obsłudze Smart Wheel. Bieżnia posiada technologię Bluetooth, dzięki czemu możesz ją sparować z tabletem lub smartfonem oraz pobrać różnego rodzaju bezpłatne aplikacje, które znacznie rozszerzają możliwości PERFORM T3i.
Szybka zmiana biegów Rapid Shift: bieżnia wyposażona jest w unikalny system łopatek Rapid Shift do szybkiej zmiany prędkości oraz kąta nachylenia. Przesuwając je przód / tył zmieniamy płynnie wartości w czasie biegu. 30 programów, luksusowy i wszechstronny komputer treningowy T3i ma 30 programów treningowych, w tym 20 wstępnie zaprogramowanych, 1 trening w ustalonym tempie, 2 programy tętna i 4 programy samodzielnie dopasowywujące się do tempa użytkownika. Komputer jest pięknie zaprojektowany i wykończony wytrzymałymi materiałami. Obsługa odbywa się za pomocą dużego ekranu dotykowego.

 Inteligentne pasy świetlne LED 
Przestronna powierzchnia biegowa o wymiarach 157 x 56 cm wyposażona jest w unikalne światła LED. To specjalne oświetlenie nie tylko sprawia, że ​​krawędzie bieżnika są dobrze widoczne, ale także za pomocą różnych kolorów wskazuje, czy biegniesz z odpowiednią prędkością. Pasy świetlne to innowacyjne rozwiązanie dla bezpiecznego i wygodnego treningu biegowego w warunkach domowych.
 


 
Silnik elektryczny FLOW HYBRID DRIVE.
Silnik Flow Hybrid Drive 4.5 osiąga prędkość nie mniejszą niż 24 km / h. Idealny, jeżeli prowadzisz trening interwałowy lub ostatni sprint w swoim harmonogramie treningowym. Prędkość można również ustawić co 0,1 km / h, dzięki czemu każdy może ustawić idealnie dopasowane tempo wytrzymałościowe. Silnik o stałej mocy 3.0 KM. Zakres prędkości 0,5 - 24 km/hNowoczesny komputer pokładowy 
9-calowy wyświetlacz LCD z dotykowym menu jest dobrze zorganizowany i wyraźnie wyświetla wszystkie wartości treningowe. Aby Twój  trening cardio był jeszcze przyjemniejszy, Perform T3i ma również technologię Bluetooth 4.0. Możesz podłączyć do niego tablet lub smartfon i korzystać z różnych aplikacji treningowych, takich jak Kinomap lub iConsole +. Komputer posiada 30 programów, 3 punkty kontrolne tętna, a także pamięć dla 4 użytkowników. Dodatkowo wyposażony jest w port USB do ładowania oraz port AUX do odtwarzania muzyki, a także pomiar. Bieżnia posiada również wbudowane głośniki oraz wentylator.

 

Flow Fitness to holenderski producent wysokiej klasy sprzętu fitness. Firma została założona w Amsterdamie w 199 roku przez projektantów maszyn przemysłowych Gerbena van Kalsbeeka i Koena de Jonga. W roku 2002 podjęli globalną współpracę z firmą Reebok i opracowali dla nich sportową bieżnię Reebok I-Run. W 2007 roku otrzymali nagrodę Gazellen Award 2007 za bycie jedną z najszybciej rozwijających się firm w Holandii. 

 

 

PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA

10 lat na ramę 

3 lata na części i wyposażenie

2 lata na pozostałe części i osprzęt


BIEŻNIA PRZYGOTOWANA DO BIEGANIA
Sprzęt wysyłamy w 95% złożony.

BEZPIECZNA PACZKA
Każda paczka jest ubezpieczona na pełną wartość. Sprzęt możesz odpakować przy kurierze.

30 DNI NA ZWROT
Sprzęt możesz odpakować i sprawdzić działanie. Pamiętaj możesz zwrócić lub wymienić sprzęt do 30 dni od dnia odebrania paczki.


Opinie o produkcie Bieżnia elektryczna Flow Fitness PERFORM T3i (0)

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Podziel się opinią i wygraj nagrody!

Dodaj opinię


Filmy

Ostatni zakup godzinę temu.