Kontakt
0

Opona Schwalbe Marathon Plus MTB 29 x 2,10 (54-622) HS 468

SCHWALBE
Opona rowerowa Schwalbe Marathon Plus MTB 29 x 2,10 (54-622) HS 468 to najbardziej odporna na przebicia opona MtB, jaka kiedykolwiek istniała. Wkładka ochronna SmartGuard ze specjalnego, wysoce elastycznego kauczuku jest szczególnie mocna. Stanowi trwały opór dla obcych ciał, takich jak odłamki szkła lub ostre kamienie. Nawet pinezki nie są w stanie przekłuć tej warstwy ochronnej. Opona nadaje się również do szybkich rowerów elektrycznych z oznaczeniem ECE-R75.

Endurance Compound mieszanka materiałów, której zadaniem jest zapewnienie najwyższej klasy trwałość produktów.
Nieprzebijalna Tylko opony z ochroną przed przebiciem SmartGuard i Smart DualGuard mogą nosić to miano. Jest to najbezpieczniejszy wybór dla rowerów tradycyjnych i elektrycznych.
SmartGuard® Najskuteczniejsza wkładka antyprzebiciowa dla rowerów tradycyjnych i elektrycznych. Warstwa posiada aż 5 mm  bardzo elastycznej, specjalnej gumy
E-50 Opony do rowerów elektrycznych z europejską homologacją ECE-R75. Opony przeznaczone dla rowerów ze wspomaganiem powyżej 25 km/h.
Materiały pochodzące z recyklingu Stare produkty wykonane z naturalnego kauczuku są rozdrabniane i po kilku etapach stosowane jako materiał bazowy w systemie ochrony przed przebiciem
 

 • wkładka antyprzebiciowa SmartGuard - masywna 5 mm warstwa elastycznego, specjalnego kauczuku oferuje trwałą ochronę, również przy „wjeżdżonych” ostrych przedmiotach. Nawet wbita w oponę pinezka nie wyrządza jej szkody.
 • mieszanka typu Dual - dwie różne mieszanki gumy
 • bardzo niskie opory toczenia
 • ścianka boczna typu Twin - dodatkowa warstwa gumy chroni ścianki boczne przed nacięciami i umożliwia ich jednolite zabarwienie
 • maksymalne obciążenie do 125 kg
 • ciśnienie min 2,0 do 4.5 bar
 • waga: 1275 gram
 • opona drutowa
 • osnowa: 67 EPI
 • nr Schwalbe 11101025
 • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Opona Schwalbe Marathon Plus MTB 29 x 2,10 (54-622) HS 468

Dopuszczalne obiążenie opony: 125 kg
Odblaskowy pasek: Tak
Opona do e-bike'a: do 50 km/h (E-50)
Przeznaczenie: miasto
Rozmiar opony: 29 x 2.1 (54-622)
Typ opony: Drutowana
Wkładka antyprzebiciowa: Tak

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Opona Schwalbe Marathon Plus MTB 29 x 2,10 (54-622) HS 468 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0