Kontakt
0

Dahon IOS D9

Produkt został sprzedany
Sprawdź produkt podobny
KOD: 6067829ADHRO

Podobne produkty

BESTSELLER
-10%

Dahon Briza D8s składak na kołach 24"
Czarny połysk

4 299,00 zł | -10%
3 869,10 zł
Dahon Briza D8s składak na kołach 24"

Dahon Briza D8s składak na kołach 24"

(Czarny połysk)
4 299,00 3 869,10 zł
Dahon Briza D8s składak na kołach 24" (Czarny połysk) -10%

Dahon IOS D9

Dahon IOS D9 to rower składany, który kształtem przypomina klasyczne rowery, jednak dzięki zawiasowi umieszczonemu w połowie ramy rower można łatwo złożyć to bardzo kompaktowych i mobilnych rozmiarów. Rower po złożeniu przybiera rozmiary 87 x 76 x 44 cm. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie posiadają wystarczającej powierzchni do przechowywania klasycznego roweru. Rower wyposażony został w 24” koła wraz z oponami Schwalbe, które posiadają hamulce tarczowe, a nie klasyczny układ V-Brake.

Za układ napędowy w rowerze składanym Dahon IOS D9 odpowiada przednia jednorzędowa korba, łańcuch KMC oraz tylna kaseta Shimano 9-Speed składająca się z zębatek o ilościach zębów od 11 do 32. Za płynna i dokładną zmianę trybu jazdy odpowiada Shimano 9-Speed Alivio, która obsługiwana jest za pomocą manetki na kierownicy. Zakres tylnej przerzutki pozwala na komfortową podróż przez miasto oraz na pokonywanie dłuższych dystansów z większą prędkością.

Układ hamulcowy w rowerze stanowią nowatorskie hamulce tarczowe, które cechuje bardzo wysoka skuteczność, wysoka precyzja wykonania oraz krótka droga hamowania. Hamulce tarczowe są obsługiwane przez hydrauliczną instalację, dzięki czemu nawet minimalne zaciśnięcie klamki hamulcowej powoduje szybką reakcję. Hydrauliczne hamulce tarczowe są skomplikowanym elementem, zaleca się serwisowanie ich w autoryzowanych punktach.

Rower po złożeniu ma wymiary 87 x 76 x 44 cm, co bardzo ułatwia jego transport. Wszystkie ruchome elementy mają zaznaczoną podziałkę oraz miejsca optymalnych wysokości do złożenia – w przypadku osób wysokich może być konieczne obniżenie siodełka, aby osiągnąć takie rozmiary w formie złożonej. Mała ilość wymaganej powierzchni to świetne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają garażu lub piwnicy do przechowywania roweru, jeżdżą rowerem do pracy lub dojeżdżają do niej komunikacja miejską.

Aby zminimalizować ilość zajmowanego miejsca przez złożony rower ten model został zaprojektowany tak, aby wszelkie możliwe wystające elementy poza główny obrys mogły się złożyć z łatwością. Rower składa się w pół, a kierownica składana jest pomiędzy obie części ramy. Pedały są składane, dzięki czemu złożony rower jest dużo węższy, łatwiejszy w transporcie oraz pozwala łatwiejsze przechowywanie.

Składany rower Dahon IOS D9 przeznaczony jest dla osób o wzroście od 142 do 195 cm oraz maksymalnej wadze 105 kg. Waga samego roweru wynosi 13,6 kg, co w zestawieniu wraz z jego wymiarami po złożeniu czyni go niesamowicie mobilnym sprzętem zarówno podczas transportu oraz przechowywania. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą rowerów i akcesoriów marki Dahon, która dostępna jest tutaj. Do roweru zaleca się dokupienie jednego z zabezpieczeń dostępnego w naszej ofercie, którą całą można obejrzeć tutaj.


PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA

10 lat na dostępność oryginalnych części
5 lat na ramę, lakier i przedni widelec
2 lata na pozostałe części i osprzęt
 


ROWER PRZYGOTOWANY DO JAZDY
Rowery wysyłamy w całości złożone.
Sprawdź jak pakujemy rowery.

BEZPIECZNA PACZKA
Każda paczka jest ubezpieczona na pełną wartość roweru. Rower możesz odpakować przy kurierze.

30 DNI NA ZWROT
Rower możesz odpakować i wykonać jazdę próbną. Pamiętaj możesz zwrócić lub wymienić rower do 30 dni od dnia odebrania paczki.

Specyfikacja Dahon IOS D9

Hamulec przedni: Hydrauliczne, tarczowe Promax
Hamulec tylny: Hydrauliczne, tarczowe Promax
Kierownica:
Łańcuch: KMC
Rama: Aluminiowa (ALU 6061)
Rodzaj przerzutek: Shimano 9-Speed
Rozmiar kół: 24"
Siodełko: Dahon Comfort

Każdy producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Dahon IOS D9 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0