Kontakt
0

Jak bezpiecznie przewozić dziecko na rowerze w wieku od 6 do 10 lat ?

Kategoria: Nowości w sklepie / Data publikacji: 03.29.23
To dosyć częste strapienie rodziców, pojawiające się w momencie gdy dziecko wyrasta ze standardowego fotelika, którego z reguły maksymalne obciążenie to 22 kg. Sprawa jest złożona, gdyż z jednej strony 6-10 latek nie mieści się już w dotychczasowym foteliku a równocześnie nie ma na tyle sił i umiejętności aby pokonywać samodzielnie dłuższe dystanse.

Wychodząc naprzeciw temu, producenci zaprojektowali specjalne skonstruowane foteliki rowerowe "Junior". Dając  dzieciakom w wieku 6-10 lat, ważącym do 35 kg  - możliwość bezpiecznego podróżowania razem z rodzicami. (Uwaga! Bagażnik musi mieć udźwig min. 35 kg. )
 
Tylne foteliki rowerowe do 35kg – znajdziesz TUTAJ.
 

Foteliki juniorskie w łatwy sposób możemy zamontować do tylnego bagażnika roweru a sposób ich montażu różni się w zależności od marki. Z reguły fotelik dostarczany jest z adapterem, który na stałe mocujemy do bagażnika. Dzięki temu w razie potrzeby, możemy za pomocą specjalnych systemów mocowania i jednego kliknięcia zdjąć fotelik.
 
Design fotelików Junior jest z raczej stonowany, występują często w czarnym lub szarym kolorze tak aby łatwo można było je dopasować do roweru. Posiadają z reguły pasy bezpieczeństwa i podnóżki.

 
 
Unikatowym modelem jest fotelik Bobike Junior, który możemy zamonotować praktycznie na każdym rowerze - od rowerów składanych po górskie,  – mocowany jest do ramy roweru. Do montażu fotelika NIE JEST potrzebny bagażnik !


 

 
Fotelik rowerowy Bobike Junior do 35 kg
 
Udostępnij znajomym

Ostatnie wpisy z bloga

Nowości w sklepie

Kup rower i odlicz VAT !

Nowości w sklepie

Różnice między piastami Shimano Nexus 3, 7 i 8

Nowości w sklepie

Program Ochrony Kupujących PayU

Porównaj produkty 0