Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

‹ Poprzedni produkt Następny produkt ›

Przewodnik rowerowy Trójmiasto i okolice

Producent: Inny

Przewodnik rowerowy Trójmiasto i okolice

Nasza cena: 24,90 PLN


Dostępność:

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ


Kod produktu: 43035702085KS EAN: 9788373049178
Liczba sztuk produktu:

WYSYŁKA KURIEREM GLS 9,90 PLNSPRAWDŹ KOSZTY WYSYŁKI
30 dni na zwrot!

Przewodnik rowerowy Trójmiasto i okolice. W przewodniku zamieszczono opisy 20 wycieczek rowerowych po najciekawszych zakątkach Trójmiasta i okolic: od ścisłego centrum Gdańska, Sopotu i Gdyni poprzez malownicze miejscowości Szwajcarii Kaszubskiej, Wejherowo, Władysławowo, Jastarnię - aż po Hel. Na rowerzystów czekają rezerwaty przyrody, stare młyny, gotyckie świątynie i rybackie wioski.

Przewodnik zawiera szczegółowe mapy oraz informacje o mijanych zabytkach i innych miejscach godnych uwagi. Zamieszczamy także kilka opisów tras, które można pokonać zarówno na dwóch kółkach, jak i pieszo (w tych przypadkach nie "rozpisujemy” szczegółowo trasy na kilometry.
Poradnik "Rower kołem się toczy” podpowiada, jaki rower wybrać, jak przygotować się do wycieczki i jak poradzić sobie z najprostszymi naprawami.

Urszula Zwolińska - Przygodę z turystyką rowerową rozpoczęła od wycieczek na pożyczonym jubilacie. Od tej pory podczas każdych wakacji zwiedza na rowerze bliskie i odległe miejsca. Zjeżdżała z najwyższego szczytu Krety, przeciskała się przez wąskie uliczki Porto, piła kawę w jednej z tysiąca kafejek w Lizbonie i brnęła przez biebrzańskie bagna. Ukończyła studia na wydziale MISMaP na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się turystyką i sportem - żegluje, nurkuje, łazi po górach, pływa kajakiem i szusuje na nartach. Fascynuje ją kino i psychologia.

Miłosz Kędracki - Autor rozdziału Rower kołem się toczy jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Rowery górskie odkrył dość dawno i od tamtego czasu poświęca im każdą wolną chwilę - jego pasja stała się sposobem na życie. Dwanaście lat temu przypadek sprawił, że na trzy sezony wylądował w serwisie rowerowym na dalekiej północy. Po powrocie do kraju założył magazyn rowerowy "bikeBoard”. Napisał Przewodnik Rowerowy po Polsce oraz Okolice Krakowa na rowerze, jest współautorem książki Rower.

Piotr Sawka - Uwielbia planować wyprawy w odległe okolice: wodząc palcem po mapie, wyglądając przez okno na zatłoczoną Warszawę, ucieka w myślach w puste spokojne miejsca. Jako człowiek niecierpliwy i spragniony wrażeń docenia korzyści, jakie daje rower. Latem, jeśli czas mu na to pozwala, podróżuje rowerem w odległe zakątki Europy. Ukończył fizykę na Uniwersytecie Warszawskim, zawodowo zajmuje się komputerami.

Piotr Paweł Woźniak - Geograf, geomorfolog, absolwent geografii na Uniwersytecie Gdańskim (1992) i pracownik tej uczelni; od 2001 r. doktor nauk o Ziemi. Autor kilkunastu publikacji, współautor książek: Gdańsk, Gdynia oraz Sopot (Pascal) oraz Kamień szwedzki w kulturze i sztuce Pomorza (Muzeum Archeologiczne w Gdańsku). Należy do Polskiego Towarzystwa Geograficznego i Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (od 2001 r.), od kilku lat działa w zarządzie Oddziału Gdańskiego PTG. Jego hobby to fotografia (krajobraz, architektura, portret), muzyka od baroku do rocka, architektura (zwłaszcza średniowieczna), archeologia, wszędołażenie.

Zalety serii:

  • modne, bo zachęcające do aktywności
  • praktyczne: na spirali, co ułatwia odwracanie stron w każdej sytuacji
  • funkcjonalne: poręczny, zgrabny format (123x197 mm)
  • wygodne: czytelny układ treści
  • przydatne w planowaniu wycieczki i w jej trakcie: szczegółowe opisy szlaków oraz mapy ułatwiające planowanie wycieczek i poruszanie się po nieznanych trasach oraz opisy atrakcji turystycznych znajdujących się na trasach oraz w ich sąsiedztwie
  • pomocne: praktyczne informacje i porady na temat, jak i gdzie kupić rower oraz gdzie go naprawić w przypadku awarii oraz informacje o miejscach noclegowych i punktach gastronomicznych
  • ciekawe i inspirujące propozycje wycieczek rowerowych
  • praktyczne informacje ułatwiających zwiedzanie

Autor: Miłosz Kędracki, Urszula Zwolińska
Piotr Sawka
Wydawca: Pascal
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Format: 12.9x19.8cm
Liczba stron: 196
Rok wydania: 2007


Opinie o produkcie Przewodnik rowerowy Trójmiasto i okolice (0)

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Podziel się opinią i wygraj nagrody!

Dodaj opinię

Ostatni zakup minutę temu.