Kontakt
0

Łańcuszek biegów Sturmey Archer HSA125 - I

Sturmey Archer

     Łańcuszek do biegów z przeznaczeniem do piast Sturmey Archer 3 biegów model łańcuszak HSA125 znaczony rzymska cyfrą "I".

  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Łańcuszek biegów Sturmey Archer HSA125 - I

Długość (mm): 54 (długość trzpienia), 30 (długość gwintu)

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Łańcuszek biegów Sturmey Archer HSA125 - I opinie

~korczak
Sobota, 07-07-2012 12:49
Świetnie, że można kupić części do starego Raleigh\'a. Niestety w porównaniu z oryginałem ten łańcuszek jest odrobinę za długi, choć jest to dokładnie ten sam model. Można to łatwo skorygować skracając linkę.