Kontakt
0

Kask rowerowy Abus Viantor QUIN Polar White - z czujnikiem wstrząsów i aplikacją alarmową

Wybierz wariant
 
 
Wysyłka od   Sprawdź koszt wysyłki
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym

Kask rowerowy Abus Viantor QUIN Polar White

Kask rowerowy Abus Viantor QUIN Polar White to innowacyjny produkt przeznaczony dla miłośników jazdy na szosie. Ten zaawansowany kask nie tylko zapewnia ochronę, ale także wprowadza nową jakość dzięki zintegrowanemu czujnikowi wstrząsów i połączeniu z aplikacją na smartfonie. Gdy czujnik QUIN wykryje zderzenie, wysyła alarm do wybranej osoby. Konstrukcja tego kasku opiera się na sprawdzonej technologii In-Mold, łącząc twarde zewnętrzne osłony z miękką pianką EPS, której zadaniem jest niwelowanie drgań i ochrona przed potencjalnymi obrażeniami. Dodatkowym wsparciem jest wzmocnienie strukturalne ActiCage, które zapewnia stabilność bez utraty wytrzymałości. Dla komfortu kolarza kask Abus Viantor QUIN posiada 4 wloty powietrza i 14 wylotów połączonych kanałami przepływowymi, gwarantując dobrą wentylację. System regulacji Zoom Ace pozwala na idealne dopasowanie za pomocą wygodnego pokrętła. Ten kask jest również przyjazny dla osób z długimi włosami, dzięki możliwości jazdy z włosami spiętymi w kucyk. Abus Viantor QUIN to niezbędny element wyposażenia dla pasjonatów kolarstwa, którzy cenią sobie innowacyjność i bezpieczeństwo podczas swoich przejażdżek.

Czujnik QUIN i aplikacja ABUS Quin Ride

Sensor QUIN to w pełni zintegrowany wieloczujnikowy układ scalony, który zapewnia najnowsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa. Czujnik mierzy siły, które działają na rower. Następnie interpretuje pomiar na podstawie unikalnych cech oddziałujących sił. Po wykryciu potencjalnych awarii sensor komunikuje się z telefonem w celu uruchomienia alarmu (powiadomienia wyznaczonych kontaktów). Skrót "Q" oznacza "Quintessential Safety".
Aplikacja ABUS Quin Ride pozwala na wybór kontaktów alarmowych, pozwala również na śledzenie lokalizacji, anulowanie alarmów i wiele innych. Kask i telefon łączą się poprzez energooszczędny interfejs Bluetooth, zapewniając optymalne zużycie baterii telefonu. Pełna funkcjonalność kasku z czujnikiem QUIN jest możliwa posiadając członkostwo premium. Jeden profil pozwala na korzystanie z wieloma kaskami wyposażonymi w sensor QUIN.

Zeskanuj kod QR, aby pobrać aplikację ABUS Quin Ride
Google Play / Apple Store

Kask rowerowy Abus Viantor QUIN Velvet Black, cechy produktu:

 • Technologia Multi Schell In-Mold trwale łącząca z trwałą, wieloczęściową powłokę z miękką pianką EPS
 • Wzmocnienie strukturalne ActiCage zintegrowane z materiałem EPS
 • Czujnik wstrząsów QUIN połączony z aplikacją na Smartfon umożliwia alarmowy kontakt z wybranym nr w razie wypadku
 • System regulacji Zoom Ace obsługiwane za pomocą praktycznego pokrętła
 • Kask w połowie otoczony pierścieniem z tworzywa sztucznego połączony z systemem regulacji
 • Kompatybilność z kucykiem, kask kompatybilny z jazdą w długich włosach upiętych w kucyk
 • Dobra wentylacja zapewniona przez 4 wloty i 14 wylotów powietrza połączonych kanałami przepływowymi
 • Dostępne rozmiary:
  • M: 54-58 cm, Waga: 280 gram
  • L: 57-61 cm, Waga: 310 gram
 • 2 lata gwarancji


Kask rowerowy Abus Viantor QUIN Polar White opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0