Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

OPIS KATEGORII BANNER
Sportowe kaski rowerowe

Sportowe i turystyczne kaski rowerowe.

Do tej kategorii należą zarówno kaski rowerowe do jazdy na rowerze górskim czy turystycznym, jak i na rowerze szosowym.
Kaski rowerowe na szosę najczęściej charakteryzuje brak daszka, dla poprawy aerodynamiki oraz ekstremalnie niska waga. System dopasowania w takich kaskach przystosowany jest najczęściej do obsługi jedną ręką, co daje możliwość regulacji nawet w trakcie jazdy. Dzięki zastosowaniu technologii In – Mold szosowe kaski rowerowe są bardzo wytrzymałe, pomimo bardzo niskiej wagi.
Turystyczno – górskie kaski rowerowe posiadają daszek (często z możliwością demontażu), który chroni oczy i twarz przed oślepiającym słońcem i zacinającym deszczem. Duże otwory wentylacyjne zapewniają bardzo dobrą cyrkulację powietrza nawet w cieplejsze dni czy na długich podjazdach.
Dodatkowo górskie kaski rowerowe różnią się konstrukcyjnie od innych kasków, ponieważ mają wzmocnioną część potyliczną. Wszystkie kaski wyposażone są w wymienne antyalergiczne wkładki, które są dostępne w naszym sklepie.
Zarówno górskie kaski rowerowe, jak i te przeznaczone do jazdy trekkingowej, wyposażone są w pokrętło umożliwiające dopasowanie kasku jedną ręką, nawet w czasie jazdy.

Czytaj dalej


FILTRUJ:


Producent
Cena
zł -
Dostępność
Promocje
Sortowanie


249,90 PLN


Ostatni zakup 22 minuty temu.