Kontakt
0

Kask rowerowy Abus Viantor QUIN Velvet Black - z czujnikiem wstrząsów i aplikacją alarmową

Wybierz wariant
 
 
Wysyłka od   Sprawdź koszt wysyłki
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym

Kask rowerowy Abus Viantor QUIN Velvet Black

Kask rowerowy Abus Viantor QUIN Velvet Black to szosowy kask wyposażony w czujnik wstrząsów połączony z aplikacją na Twoim smartfonie. Takie rozwiązanie pozwala na wybranie kontaktu, który ma zostać powiadomiony w razie wykrycia przez czujnik QUIN zderzenia. Sam kask został wykonany w sprawdzonej technologii In-Mold pozwalającej na trwałe połączenie twardej skorupy kasku z miękką pianką EPS, której zadaniem jest niwelowanie drgań oraz łagodzenie ewentualnych obrażeń powstałych w wyniku uderzenia. Zintegrowana z materiałem absorpcyjnym EPS wzmocnienie strukturalne ActiCage zapewnia optymalną stabilność oraz umożliwia posiadanie dużych otworów wentylacyjnych bez utraty wytrzymałości kasku. Dobra wentylacja zapewniona jest przez 4 wloty powietrza i 14 wylotów połączonych kanałami przepływowymi, pomagającymi zachować komfort w czasie jazdy. Za dopasowanie do głowy odpowiada pierścień wykonany z tworzywa sztucznego, który w połowie otacza kask zapewniając optymalną stabilność. Precyzyjny system regulacji Zoom Ace umożliwia indywidualne dopasowanie za pomocą praktycznego pokrętła. Dodatkowym atutem jest przystosowanie do jazdy z długimi włosami upiętymi w kucyk. Kask Abus Viantor QUIN to idealny kask dla pasjonatów kolarstwa, którzy szukają wypróbowanych technologii wykorzystywanych w sporcie profesjonalnym.

Czujnik QUIN i aplikacja ABUS Quin Ride

Sensor QUIN to w pełni zintegrowany wieloczujnikowy układ scalony, który zapewnia najnowsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa. Czujnik mierzy siły, które działają na rower. Następnie interpretuje pomiar na podstawie unikalnych cech oddziałujących sił. Po wykryciu potencjalnych awarii sensor komunikuje się z telefonem w celu uruchomienia alarmu (powiadomienia wyznaczonych kontaktów). Skrót "Q" oznacza "Quintessential Safety".
Aplikacja ABUS Quin Ride pozwala na wybór kontaktów alarmowych, pozwala również na śledzenie lokalizacji, anulowanie alarmów i wiele innych. Kask i telefon łączą się poprzez energooszczędny interfejs Bluetooth, zapewniając optymalne zużycie baterii telefonu. Pełna funkcjonalność kasku z czujnikiem QUIN jest możliwa posiadając członkostwo premium. Jeden profil pozwala na korzystanie z wieloma kaskami wyposażonymi w sensor QUIN.
Kask rowerowy Abus Viantor QUIN Velvet Black
Zeskanuj kod QR, aby pobrać aplikację ABUS Quin Ride
Google Play / Apple Store

Kask rowerowy Abus Viantor QUIN Velvet Black, cechy produktu:

 • Technologia Multi Schell In-Mold trwale łącząca z trwałą, wieloczęściową powłokę z miękką pianką EPS
 • Wzmocnienie strukturalne ActiCage zintegrowane z materiałem EPS
 • Czujnik wstrząsów QUIN połączony z aplikacją na Smartfon umożliwia alarmowy kontakt z wybranym nr w razie wypadku
 • System regulacji Zoom Ace obsługiwane za pomocą praktycznego pokrętła
 • Kask w połowie otoczony pierścieniem z tworzywa sztucznego połączony z systemem regulacji
 • Kompatybilność z kucykiem, kask kompatybilny z jazdą w długich włosach upiętych w kucyk
 • Dobra wentylacja zapewniona przez 4 wloty i 14 wylotów powietrza połączonych kanałami przepływowymi
 • Dostępne rozmiary:
  • M: 54-58 cm, Waga: 280 gram
  • L: 57-61 cm, Waga: 310 gram
 • 2 lata gwarancji


Kask rowerowy Abus Viantor QUIN Velvet Black opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0