Kontakt
0

Sakwa rowerowa Plecak Ortlieb Vario PS 26L QL2.1

Wybierz wariant
KOD: O-F7715BM
EAN: 4013051054430
 
Wysyłka od   Sprawdź koszt wysyłki
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym

Sakwa rowerowa Ortlieb Vario PS

Świetne rozwiązanie dla każdego rowerzysty, który potrzebuje zabrać ze sobą plecak. Transformacja sakwy w plecak jest szybka i prosta dzięki wykorzystaniu klapy na suwak, która przykrywa nieużywaną stronę. Za mocowanie do roweru odpowiada system QL2.1, który pasuje do bagażników o średnicy rurek 16 mm, a dzięki załączonym adapterom będzie można go dopasować do średnic 12, 10 i 8 mm, co czyni torbę uniwersalną. Główna komora została dodatkowo wyposażona w wyściełaną przegrodę na laptopa o przekątnej 10"-15". Plecak Vario PS jest wodoodporny a za dodatkowe zabezpieczenie zawartości odpowiada zwijane zamknięcie chroniące przed wodą, pyłem i śniegiem. 
Plecak i sakwa rowerowa w jednym

To komfortowe rozwiązanie dla każdego rowerzysty, który potrzebuje wziąć ze sobą plecak. Jest wprost idealny aby zabierać go ze sobą do pracy lub uczelni, świetnie sprawdzi się też w trakcie wycieczek. Świetne wykonanie w połączeniu z materiałem odpornym na przetarcia gwarantuje wysoką jakość produktu.
Na każdą pogodę

Podróż z plecakiem Ortlieb Vario to sama przyjemność. Plecak został wykonany z wodoodpornego materiału, dzięki czemu nie straszne mu nagłe oberwanie chmury. Dodatkowo zastosowane zwijane zamkniecie chroni zawartość przed wodą, pyłem i śniegiem.
Prosty w obsłudze

Dzięki zastosowanemu systemowi zamiany, transformacja sakwy rowerowej w plecak jest prosta i intuicyjna. Wystarczy Odpiąć lub zapiać klapę z pożądaną funkcją i gotowe. Mocowanie do bagażnika roweru odbywa się za pomocą systemu haków QL 2.1, które pasują do bagażników o średnicy rur 16 mm. W zestawie znajdują się adaptery do bagażników o mniejszych średnicach - 12, 10 i 8 mm .


Praktyczny plecak na każda pogodę

Prosta zmiana z plecaka w sakwę 

Specjalna przegroda na laprop/tablet

  • Możliwość zmiany z sakwy w plecak i odwrotnie
  • System mocowania QL 2.1 do bagażnika o średnicy rur 16 mm
  • Wkładki redukcyjne do rur o mniejszych średnicach 12, 10 i 8 mm
  • Wykonany z materiału PS33 odpornego na przetarcia
  • Wymiary kieszeni na laptopa 24,5 x 2,5 x 36 cm
  • Wymiary plecaka 31x 22 x 47 cm
  • Pojemność 26 L
  • Waga 1200 g
  • 2 lata gwarancji

Sakwa rowerowa Plecak Ortlieb Vario PS 26L QL2.1 opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0