Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

‹ Poprzedni produkt Następny produkt ›

Rowerek biegowy Woom 1 PLUS

Producent: Woom rowery

Rowerek biegowy Woom 1 PLUS

Nasza cena: 1 089,00 PLN

Wariant Dostępność
Niebieski
Kod: WO1BLUEPLUSWO EAN: 9120083725063

WYSYŁKA DZIŚ

Czerwony
Kod: WO1REDPLUSWO EAN: 9120083725049

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Żółty
Kod: WO1YELLOWPLUSWO

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Zielony
Kod: WO1GREENPLUSWO

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Filoetowy
Kod: WO1PURPLEPLUSWO

POWIADOM O DOSTĘPNOŚCI

Liczba sztuk produktu:
Jak dobrać wysokość ramy?

10 x 109,00 20 x 54,00
Rowerek biegowy Woom 1 PLUS na kołach 14" przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3 - 4,5 lat oraz o wzroście od 95 cm do 110 cm. Dzięki obniżonemu środkowi ciężkości produkt ten idealnie sprawdzi się jako wprowadzenie do świata jednośladów. Poza łatwością nauki jazdy kolejnym ważnym aspektem jest zastosowanie przez firmę Woom najwyższej jakości komponentów oraz akcesoriów pozwalających na bezpieczną jazdę.
 
Rama roweru biegowe Woom 1 PLUS została wykonana z najwyższej jakości stopu aluminium typu 6061. Geometria ramy pozwala na wygodne wsiadanie i swobodną jazdę, a nisko umiejscowione siodełko obniża środek ciężkości rowerka, dzięki czemu utrzymanie równowagi jest dużo łatwiejsze.
 
Widelec, wykonany z takiego stopu aluminium jak rama, posiada średnicę 1” i został połączony z główną ramą za pomocą sterów półzintegrowanych posiadających uszczelnione łożyska typu Ahead. Widelec został fizycznie połączony ogranicznikiem odpowiadającym za uniemożliwienie przekręceniu się kierownicy, tym samym stabilizując jazdę na wprost.
Obręcze w rowerku biegowym Woom 1 zostały wykonane z lekkiego aluminium. Dzięki zastosowaniu wąskich piast oraz śrub montażowych na klucz typu imbus zminimalizowano ryzyko otarcia lub rozcięcia skóry na nogach od ostrych krawędzi. Obręcze zostały wyposażone w 16 szprych Niro o grubości 1,8 mm. Na obręcze zostały założone grube, niskoprofilowe opony, których głównymi zaletami jest doskonała amortyzacja nierówności, niskie opory toczenia oraz wysoka przyczepnośc do podłoża.

Aby przyzwyczaić dziecko do korzystania z normlanego roweru w przyszłości rowerek Woom 1 został wyposażony w kierownicę o szerokości 450 mm oraz tylny hamulec Mini V-Brake, który pozwala dziecku zahamować w momencie gdy jest to konieczne. Dźwignia zastosowana na kierownicy typu Small Hand Reach jest mniejszą wersją klasycznej klamki hamulca. Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji zasięgu pozwalająca na jeszcze lepsze dopasowanie klamki do dłoni.
Siodełko zastosowane w tym rowerze zostało anatomicznie dopasowane do wieku dziecka. Jego kształt pozwala na jeszcze lepsze odpychanie się oraz na większą wygodę podczas jazdy. Siodełko zostało wykonane bez użycia szkodliwych bądź trujących substancji, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu dziecka. Boczna osłona siodełka pozwala na opieranie roweru o różnego rodzaju ściany bez obawy o uszkodzenie zewnętrznego poszycia.
Waga roweru wynosi zaledwie 4,2 kg – taka masa to wypadkowa zastosowania najwyższej jakości komponentów, które zapewnią możliwość użytkowania roweru nie tylko przez jedno dziecko. 
  • Rama wykonana aluminium typu 6061 oraz wyposażona w ogranicznik skrętu kierownicy
  • Wygodne siodełko oraz chwyty pozwolą na lepszą kontrole nad jednośladem
  • Wysokiej jakości obręcze oraz opony o niskich oporach toczenia oraz doskonale tłumiące drgania
  • Wszelkie śruby są elementami płaskimi pozbawionymi ostrych krawędzi
  • Tylny hamulec Mini V-Brake pozwalający na błyskawiczne zatrzymanie się
  • Obciążenie maksymalne: 60 kg
  • Waga: 4,2 kg
  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Rowerek biegowy Woom 1 PLUS

Rozmiar kół:12"

Opinie o produkcie Rowerek biegowy Woom 1 PLUS (0)

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Podziel się opinią i wygraj nagrody!

Dodaj opinię

Ostatni zakup 33 minuty temu.