Kontakt
0

Lampki i dynama rowerowe Sparta

Liczba produktów: 3

Lampka przednia Sparta LS850 Trelock

189,90 zł
Lampka przednia Sparta LS850 Trelock

Lampka przednia Sparta LS850 Trelock

189,90 zł
Lampka przednia Sparta LS850 Trelock

Odblask tylny na bagażnik Sparta

9,90 zł
Odblask tylny na bagażnik Sparta

Odblask tylny na bagażnik Sparta

9,90 zł
Odblask tylny na bagażnik Sparta

Tylna lampka do baterii roweru elektrycznego ION PMU4

63,90 zł
Tylna lampka do baterii roweru elektrycznego ION PMU4

Tylna lampka do baterii roweru elektrycznego ION PMU4

63,90 zł
Tylna lampka do baterii roweru elektrycznego ION PMU4

Rowery Sparta, męskie i damskie rowery miejskie

Rowery Sparta męskie i damskie, wyposażone we pełne błotniki, bagażnik i osłonę łańcucha. Lekko toczące się pojazdy do jazdy po mieście, wytrzymałe i lekkie komponenty pozwalają na użytkowanie przez wiele lat. Holenderski producent rowerów miejskich, klasycznych, elektrycznych i tandemów. Made in Holland. Sklep rowerystylowe.pl zaprasza. U nas pełna oferta rowerów miejskich tej marki i niskie ceny!

Miejskie rowery Sparta

Miejskie rowery Sparta to pojazdy popularnego, holenderskiego producenta z ponad stuletnią tradycją. Rowery te wyróżniają się ergonomią i szeregiem rozwiązań ułatwiających korzystanie z roweru miejskiego jako pojazdu do poruszania się w mieście na co dzień. Przede wszystkim większość modeli ma geometrię umożliwiającą jazdę z wygodną wyprostowaną sylwetką. Rowery miejskie Sparta wyposażone są w osłonę łańcucha, co chroni spodnie przed zabrudzeniem smarem. Większość modeli miejskich ma pełne błotniki i wytrzymały bagażnik pozwalający na przewożenie zakupów. Warto również wspomnieć o charakterystycznej opadającej górnej rurze ramy roweru, taka konstrukcja ramy ułatwia zsiadanie i wsiadanie na rower podczas jazdy po mieście.

Rowery elektryczne Sparta do miasta

W ofercie firmy znajdziemy również znakomite miejskie rowery elektryczne. Dobrym tego przykładem jest rower elektryczny Sparta c-Grid Energy M7Tb z baterią w ramie. To nowoczesny i komfortowy model wyposażony w silnik BOSCH Active Line Plus o dużym momencie obrotowym. Wraz z pojemną baterią w ramie pozwala on na pokonanie dystansu nawet do 150 km na jednym ładowaniu(oczywiście w zależności od zakresu wspomagania, który włączymy i terenu po którym będziemy się poruszać). Taki zasięg w terenie miejskim wystarcza w zupełności. Ten rower elektryczny ważny bardzo dobre 28 kg. Ciekawym rozwiązaniem jest również składany rower elektryczny Sparta D-Wiz Bosch. Jest to pierwszy składak holenderskiego producenta z systemem wspomagania Bosch. To także wygodny, kompaktowy, praktyczny i niewielki rower miejski, który można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Zmieści się on bowiem do bagażnika samochodu lub do komunikacji miejskiej. W każdym pomieszczeniu zaś będzie zajmować naprawdę niewiele miejsca.

Kto produkuje miejskie rowery Sparta?

Firma Sparta to holenderski producent rowerów miejskich. Jej historia sięga 1917 roku, kiedy to założono ją właśnie w Holandii. Przez lata stała się ona jednym z wiodących wytwórców jednośladów w Niderlandach. Obecnie jest dobrze znana ze swojego zaangażowania w rozwijanie innowacyjnych technologii. A także projektowania różnych rodzajów rowerów elektrycznych przeznaczonych do miasta jako środek codziennego transportu. Obecnie firma jest częścią koncernu Accell Group, który jest jednym z największych producentów rowerów na świecie. Accell Group posiada wiele znanych marek rowerowych, a Sparta to jedna z tych marek. Dzięki temu połączeniu ma ona dostęp do zaawansowanych technologii i zasobów koncernu Accell Group. Pozwala to na ciągły rozwój i produkcję wysokiej jakości rowerów miejskich i trekkingowych. Warto zaznaczyć, że Sparta nadal pozostaje marką z silnym holenderskim dziedzictwem. Ponadto ceni się ją za jakość i innowacyjność swoich produktów na rynku. Nie bez znaczenia jest fakt, że jej tradycyjne holenderki cechują się oryginalną, typową dla regionu estetyką. Ten producent to bowiem połączenie tradycji z nowoczesnością.

Jaki dystans przejedzie rower elektryczny Sparta na jednym ładowaniu?

Trudno podać dokładną liczbę kilometrów, przez jaką będzie można się cieszyć wspomaganiem ze strony silnika w rowerze elektrycznym Sparta. Uzyskiwany przez różnych użytkowników zasięg może znacznie się różnić, zależy to od wielu czynników. Elektryczne rowery Sparta należą pod tym względem do czołówki. Głównym czynnikiem decydującym jest tutaj zakres wspomagania z jakiego chcemy korzystać w trakcie jazdy. Im większa ma być pomoc silnika w pedałowaniu, tym zasięg będzie krótszy. Bardzo duży wpływ na zasięg ma waga użytkownika i to czy na trasie znajdują się podjazdy. Różne modele rowerów elektrycznych Sparta mogą mieć różne pojemności baterii. W praktyce jednak nowoczesny rower miejski ze wspomaganiem elektrycznym powinien bez trudu pozwolić przejechać w terenie miejskim kilkadziesiąt kilometrów, cały czas mocno wspierając rowerzystę w pedałowaniu. Jazda po płaskim terenie będzie bardziej efektywna energetycznie niż jazda po pagórkowatym, a przecież w miastach bardzo rzadko spotyka się wielokilometrowe podjazdy. Większość użytkowników jest bardzo zadowolona z tego typu wspomagania i szybko uczy się jak się z niego najlepiej korzysta. Kilkadziesiąt kilometrów na rowerze wykorzystywanym w mieście, to w praktyce kilka godzin jazdy non stop. Jeśli dojeżdżasz do pracy – kilka lub kilkanaście kilometrów dziennie – może okazać się, że możesz ładować rower co kilka dni. Zalecamy jednak ładowanie baterii częściej, szybciej można doładować baterie, w której zostało jeszcze 30% energii, niż doładowywać ją od zera. Częste rozładowywanie baterii do końca skraca również jej żywotność.
Porównaj produkty 0