Kontakt
0

Hol rowerowy Trail Gator

KOD: 413299
EAN: 4015493640059
 
Wysyłka od   Sprawdź koszt wysyłki
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym
Ocena klientów:  

Hol rowerowy Trail Gator - przeznaczony do holowania rowerków dziecięcych przez osoby dorosłe. Gdy tylko mały rowerzysta jest w stanie wsiąść na własne dwa kółka, przed rodziną otwierają się nowe możliwości, choć oczywiście ograniczone wydolnością cyklisty. W tym momencie rowerowy hol może okazać się nieocenioną pomocą – nie tylko dla dziecka, ale i dla rodzica. W razie potrzeby umożliwia nie tylko dociągnięcie szkraba do bezpiecznego portu (domu), ale pozwala też na znaczne wydłużenie podróży, o ile oczywiście „holownik” stanie na wysokości zadania.

Trail-Gator jest pomyślany w ten sposób, że pozwala bez narzędzi, w dowolnym momencie, na podłączenie pasażera. Dziecinny rowerek staje się rodzajem przyczepki. Jednocześnie dziecko, jeśli tylko chce, może pedałować, choć oczywiście będzie się tylko „wieźć na kole”. Nie musi też martwić się o kierownicę, ta na sztywno pozostaje zblokowana. Po odzyskaniu sił przez młodego zawodnika stalowy hol można z powrotem złożyć niczym teleskopową wędkę i spokojnie podążyć dalej. Trail-Gator pasuje do niemal wszystkich rowerków dziecinnych, maksymalna waga pasażera wynosi 32 kg.

  •     przeznaczona do rowerka dziecięcego o wymiarach koła od 12"
  •     waga (gram): 2500
  •     2 lata gwarancji
Adapter Trailgator - uchwyt do rowerka dziecięcego kupisz TUTAJ
Adapter Trailgator - uchwyt do roweru osoby dorosłej kupisz TUTAJ

Hol rowerowy Trail Gator opinie

~ewerystyna
Czwartek, 16-08-2012 12:57
Rozwiązanie świetne. Na dłuższe wyprawy rewelacja. Nasza córka nie dałaby rady jechać z nami na wycieczkę całodniową. Dzięki holowi mogła pedałować równo ze mną i świetnie się przy tym bawiła. Jak się zmęczyła po prostu tylko siedziała. Bardzo łatwo odczepić rowerek i dziecko może jechać samodzielnie.
Polecam, u mnie sprawdziło się na 100%

Porównaj produkty 0