Kontakt
0

Zapięcie składane AXA FOLDABLE 600

AXA

Składane zapięcie rowerowe AXA FOLDABLE 600 wygodne w użyciu i bardzo bezpieczne. W całości wykonane z mocnej hartowanej stali o grubości 6,5 mm. Dostosowane jest do użytku z każdym typem roweru. Zabezpieczenie AXA Foldable 600 posiada 95 cm długości przez co pozwala swobodnie przypiąć rower. Cylinder wraz zamkiem jest zabezpieczony przed rozwierceniem, kurzem oraz wilgocią co znacznie wydłuży jego żywotność. Blokada pokryta jest neoprenem – materiałem syntetycznym, który zabezpiecza rower przed zarysowaniem podczas zapinania, a także podczas transportu. W skali bezpieczeństwa AXA zapięcie uzyskało 7 na 15 możliwych punktów. Międzynarodowy system dorabiania klucza On-line AXA Key zapewnia unikalność każdego klucza, który niemożliwy jest do podrobienia lub dorobienia.  Do zabezpieczenia dołączony jest zestaw dwóch kluczy oraz uchwyt do montażu na ramie poprzez rzepy lub w miejscu na bidon.

 • długość 95 cm
 • grubość stali 6,5 mm
 • waga 850 gram
 • cylinder zamka zabezpieczony przed rozwierceniem
 • międzynarodowy system dorabiania klucza ON LINE AXA Key (formularz odzyskiwania klucza)
 • obudowa i ogniwa wykonane ze stali hartowanej
 • w zestawie komfortowy uchwyt do transportowania na rowerze 
 • wysoki poziom bezpieczeństwa 7 na 15 w skali AXA 
 • dwa kolory do wyboru
 • made in Holland
 • 2 lata gwarancji 

 

Dostępne są również mocniejsze zapięcia: AXA Foldable 800 oraz AXA Foldable 1000


 

Skala poziomu bezpieczeństwa AXA została stworzona z myślą o ułatwieniu wyboru zabezpieczenia roweru i akcesoriów. Ranking zabezpieczeń został przedstawiony na 15 stopniowej skali od najbardziej podstawowej ochrony, reprezentowanej przez 1, do najbardziej zaawansowanej, oznaczone liczbą 15. Od ponad 115 lat firma jest nierozerwalnie związana z ochrona rowerową, posiadając tak wieloletnie doświadczenie na rynku, doskonale wie czego potrzebują rowerzyści. 
Firma AXA oceniając swoje produkty uwzględniając następujące kryteria: rodzaj posiadanego roweru, obszar parkowania (centrum miasta lub po za nim), czas na jaki pozostawiamy rower bez opieki.
 
Aby ułatwić dobór zabezpieczenia zostały wyodrębnione 3 zakresy:
Poziom bezpieczeństwa 1-6
Grupa produktów przeznaczona do parkowania w miejscach o niskim ryzyku kradzieży na krótki okres czasu.
Poziom bezpieczeństwa 7-10
Zapięcia z tym rankingiem oferują dobre zabezpieczenie w często uczęszczanych miejscach, idealnie nadają się do parkowania na przykład pod szkołą.
Poziom bezpieczeństwa 11-15
Te zabezpieczenia oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa AXA, często zatwierdzone znakiem jakości. Zabezpieczenia zostały przeznaczone dla osób mieszkających w centrum lub potrzebujących pozostawić swój pojazd na dłużej.

Specyfikacja Zapięcie składane AXA FOLDABLE 600

Długość (cm): 95
Grubość pręta (mm): 6,5
Poziom bezpieczeństwa: Średni
Rodzaj zamka: Klucz
Uchwyt do roweru: TAK
Waga (gram): 850

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Zapięcie składane AXA FOLDABLE 600 opinie

~Basia
Poniedziałek, 02-07-2018 05:26
Bardzo solidna zapinka , łatwa w montażu . Dobrze pomyślany sposób przechowywania polecam.

~Krzysztof
Piątek, 04-08-2017 18:34
Bardzo solidne , estetyczne i praktyczne zabezpieczenie. Inni rowerzyści pytają gdzie to kupić oczywiście w rowerystylowe.pl

~Stefan
Czwartek, 26-01-2017 16:18
Coś innego połączenie zapięcia składanego z łańcuchem. Uchwyt pozwala na przewożenie w miejscu bidonu a do tego łatwy zamykanie.

Porównaj produkty 0