Kontakt
0

Korba Batavus Compact 38 zębów

Batavus

Korba rowerowa Batavus Compact 38 zębów. Jest to model masowo stosowany w większości modeli rowerów Batavus. Pasuje do wszystkich rowerów rekreacyjnych Batavus posiadających pełną osłonę łańcucha i biegi w piaście. Może być stosowana także w innych rowerach z biegami w piaście Gazelle, Sparta, Giant i innych.

  • posiada srebrny dysk przeznaczony do uzupełnienia otworu w osłonie łańcucha
  • średnica dysku ok 94 mm
  • 38 zębów
  • materiał: aluminium + stal
  • montaż na kwadrat
  • logo Batavus
  • 2 lata gwarancji

Specyfikacja Korba Batavus Compact 38 zębów

Ilość zębów: 38

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Korba Batavus Compact 38 zębów opinie

radgaw
Środa, 26-04-2017 22:57
Korby super!!!! Lakier super !!!! Czerń w połysku oraz chrom rewelacja!!! Dodatkowo oryginalne logo Batavus-a na korbach. W komplecie były zaślepki. Nie wiem jak trwałość materiału ( zębatka), ponieważ zakupiłem przed sezonem 😉

~aObQJ
Środa, 18-07-2012 11:30
Zamówienie i przesyłka sprawnie i szybko. Towar zgodnie z zamówieniem. Polecam

~Michal
Niedziela, 27-02-2011 22:16
Korbę wymieniałem, ponieważ poprzednia straciła osowość na pedale. Rowerek który nabyłem był jednak używany i nie znam okoliczności uszkodzenia korby. Zakupiony towar podoba mi się tym bardziej, że obie korby mają ładne nadruki logo. Jak to u Batavusa - produkt dobrze wykonany. Zębatka nie jest nitowana jak to jest zazwyczaj ale jest mocowana na śrubki. Można więc ją wymienić również osobno. Całośc dobrze pasuje do plastikowej osłony łańcucha Batavusa Crescendo.