Kontakt
0

Licznik rowerowy Sigma ROX 11.1 EVO GPS HR set

Wybierz wariant
 
Cena katalogowa: 999,00
KOD: FCS01032KC
EAN: 4016224010325
 
Wysyłka od   Sprawdź koszt wysyłki
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym
Licznik rowerowy Sigma ROX 11.1 EVO GPS HR set, (montaż z przodu + pasek na klatkę piersiową ANT+/BLE + kabel ładujący USB-C) Profesjonalne treningi lub wyścigi Dla rowerzystów, którzy dążą do najlepszych osiągów lub chcą jak najlepiej wykorzystać swój trening (w hali): ROX 11.1. EVO to idealny partner treningowy. Dzięki ponad 150 funkcjom sportowcy mogą w pełni skupić się na swoich wynikach.
 
Najważniejsze cechy Sigma ROX 11.1 EVO GPS
 
Duży, czytelny wyświetlacz:
Wszystkie dane licznika wyświetlane są na indywidualnie regulowanym kolorowym wyświetlaczu o przekątnej 1,77 cala. Wyświetlacz jest na stałe podświetlony i automatycznie dostosowuje się do panujących warunków dzięki czujnikowi Ambient Light Sensor.

Sportowy wygląd:
ROX 11.1 EVO zachwyca swoim kompaktowym i nowoczesnym wyglądem. Przy masie 55 gramów jest niezwykle lekki i idealnie pasuje się do Twojego kokpitu. Masz wszystko na oku, a komputer rowerowy nie wpływa negatywnie na Twoje osiągi.

Nawigacja:
Połącz swój licznik Sigma ROX 11.1 EVO z aplikacją komoot, uruchom trasę w aplikacji i schowaj smartfona do kieszeni. Wskazówki nawigacyjne komoot będą wyświetlać się na Twoim liczniku. Nawigacja po trasie wskaże Ci prawidłowy kierunek jazdy. Ponadto w nawigacji po wyznaczonej trasie możesz wyznaczać punkty POI, warte obejrzenia miejsca lub kawiarnię, gdzie zrobisz przerwę na kawę. Jeśli zboczysz z trasy, ROX prześle Ci komunikat i wskaże najkrótszą drogę powrotu na trasę.

E-Bike Ready: 
ROX 11.1 EVO jest przystosowany do pracy z rowerem elektrycznym i można go niezmiernie łatwo parować z wieloma modelami takich rowerów. Twój komputer rowerowy GPS komunikuje się z kompatybilnym systemem roweru elektrycznego i wyświetla konkretne informacje, takie jak: zasięg, stan akumulatora, czy stopień wspomagania.
 
Informacje ogólne:
  • Wymiary (szer. x dł. x wys.) 46,8 x 66,1 x 20,8mm
  • Kompatybilność z uchwytami: GPS Mount, Overclamp Butler, Short Butler
  • Bateria 1000 mAh (Li Ion), 3.7 V
  • Łączność ANT+, BLE
  • Rozdzielczość (piksele) 128x160
  • Standardowy czas pracy baterii 18 godzin

 

 
 

Licznik rowerowy Sigma ROX 11.1 EVO GPS HR set opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0