Kontakt
0

Lekki rowerek Puky LS-Pro 20 Alu

Puky
Lekki rowerek Puky LS-Pro 20 Alu to najlżejszy rowerek w ofercie Puky waży jedyn 7,9 kg. Rowerek dedykowany jest dla dzieci o wzroście od 115 cm do 133 cm. Puky LS-Pro 20 to rower na koła 20" idealny do nauki jazdy oraz zaawansowanej jazdy sportowej dla dzieci już od 8 roku życia. Rowerek dostarczany jest całkowicie złożony, należy jedynie wyprostować kierownicę i przykręcić pedały. Wysokość w kroku od 53 do 62 cm
rower-na-pasku-early-rider-bleter-16

 
LEKKA ALUMINIOWA RAMA. Lekkie, wytrzymałe i nierdzewne - trzy główne zalety wyróżniające aluminium od stali. Wszystkie rowery dziecięce LS-PRO posiadają nowoczesną, bardzo lekką aluminiową ramę o sportowej charakterystyce. SPECJALNE SIODEŁKO Nasze specjalnie opracowane siodełko dla dzieci to pełna wygoda bez obtarć, również podczas zawodów. Bezszwowa górna część siodełka zapewnia komfort nawet na długich dystansach.
 
lekki-rowerek-puky-ls-pro-18-1-alu-czesci-2

 
 
 
ALUMINIOWY WIDELEC. Bardzo lekki aluminiowy widelec podkreśla sportowe możliwości nowych rowerów LS-PRO. Wysokiej jakości elementy konstrukcyjne dają gwarancję długiej żywotności roweru. Każdy element został precyzyjnie dobrany. Rowerek oprócz posiada wykonane również z aluminium, korbę oraz sztycę podsiodełkową. 
 
lekki-rowerek-puky-ls-pro-18-1-alu-czesci-3
 
 

DWA HAMULCE TYPU V-BRAKE. W modelach LS-PRO zainstalowaliśmy jedyny na rynku hamulec dla dzieci typu V-brake, który spełnia obecnie obowiązujące normy dotyczące hamulców przeznaczonych dla dzieci. Zapewnia to dobry efekt hamowania i gwarantuje optymalne dozowanie siły hamowania, dzięki czemu nasz mały kolarz może bezpiecznie się zatrzymać. W przeciwieństwie do tradycyjnych hamulców typu V-brake, unika się upadków z powodu nadmiernej, gwałtownej siły hamowania.
 
lekki-rowerek-puky-ls-pro-18-1-alu-czesci
 
 
 
REGULOWANA WYSOKOŚĆ KIEROWNICY. System Ahead jest standardem w rowerach sportowych. Łączy dużą siłę mocowania z niską masą. Ponadto można również indywidualnie dopasować wysokość kierownicy do wymagań rosnącego rowerzysty.
 

Specyfikacja Lekki rowerek Puky LS-Pro 20 Alu

Napęd: Łańcuch
Rodzaj: Dziecięcy
Rozmiar kół: 20"
Wiek dziecka : 8+
Wzrost: od 115 cm

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Jak pakujemy rowery?

Rowerki PUKY LS-Pro 16-18 dostarczane są w 95% złożone i wyregulowane. Jedyne co musisz zrobić po wyjęciu rowerku z kartonu to:

  • Zamocować kierownicę - wymagany klucz imbusowy 5 mm. (Nałożyć wspornik kierownicy na trzon widelca oraz ustawić pozycję i kąty nachylenia kierownicy)
  • Przykręcić pedały - wymagany płaski klucz 15 mm. (Pamiętaj, że pedały przeznaczone są na lewą i prawą stronę, wkręcenie pedału po niewłaściwej stronie może skutkować uszkodzeniem gwintu w ramieniu korby.)

Jak dobrać rozmiar ramy?

Wybierz odpowiedni rozmiar rowerka PUKY LS PRO. Kupując rower dla dziecka zadbaj aby Twoje dziecko miało idealnie dobraną wysokość ramy, to wpływa na komfort i bezpieczeństwo. Pozycja dziecka na rowerku powinna być jednocześnie stabilna i efektywna. Proponujemy Państwu trzy możliwości doboru odpowiedniego rowerka PUKY. Zawsze zalecamy pomiar wewnętrznej długości nogi, jako najbardziej wiarygodny wskaźnik. Jeżeli zmierzenie wewnętrznej długości nogi nie jest możliwe, mogą Państwo również wykorzystać wzrost lub wiek dziecka jako sugestię do wyboru odpowiedniego rowerka.

PUKY 16"
Wiek: od 4,5 lat
Wzrost: od 100 cm do 115 cm
Wysokość kroku: 40 - 50 cm
PUKY 18"
Wiek: od 5,5 lat
Wzrost: od 105 cm do 120 cm
Wysokość kroku: 43 - 53 cm

Jak zmierzyć wewnętrzną długość nogi dziecka?
 
Wewnętrzna długość nogi to nic innego jak odległość liczona od ziemi do krocza dziecka. Idealnie byłoby aby w czasie pomiaru dziecko miało ubrane buty, w których aktualnie chodzi. Dziecko powinno stać w pozycji wyprostowanej plecami do ściany. Dla ułatwienia pomiaru, świetnym pomysłem jest włożenie pomiędzy nóżki dziecka książeczki i pomiar odległości od podłoża do górnego rantu książki.

Lekki rowerek Puky LS-Pro 20 Alu opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0