Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

O MARCE VIDEO

Maski antysmogowe Respro

 Maski antysmogowe rowerowe Respro

Maski antysmogowe Respro są przeznaczone dla wszystkich osób chcących pozostać aktywne pomimo dużego stężenia metali ciężkich w powietrzu, krócej zwanego smogiem. Zalecane jest używanie masek antysmogowych Respro przez osoby uprawiające sport, spacerujące, pracujące, dojeżdżające do pracy komunikacją publiczną, poruszające się na skuterze bądź chcące uniknąć negatywnych skutków pylenia traw i pyłków. Uniemożliwienie dostania się szkodliwych cząstek przez maskę Respro wpływa pozytywnie na zdrowie, samopoczucie oraz ułatwia przebywanie na powietrzu osobom z alergiami i uczuleniami. Maski Respro charakteryzują się nienaganną stylistyką, dbałością o estetykę oraz wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Duże doświadczenie, a także duża ilość testów różnych technologii pozwoliły stworzyć maski antysmogowe dla najbardziej wymagających użytkowników. Maski antysmogowe Respro są specjalnie ukształtowane tak, aby przylegać jak najlepiej do twarzy i nie dopuszczać do dostawania się szkodliwego powietrza szczelinami powstałymi między skóra a maską. Maski antysmogowe Respro wyposażone są w zestaw filtrów, dzięki którym pochłaniane są szkodliwe cząsteczki z otoczenia.
Filtry Hepa-Type™ stosowana w maskach antysmogowych Respro nie utrudniają przenikania powietrza przez nie, przez co do płuc dostaje się normalna objętość powietrza wolna od metali ciężkich. Skuteczność tego filtru w maskach antysmogowych Respro jest wysoka, gdyż potrafi wyeliminować szkodliwe cząstki o średnicy większej niż 0,3 mikrometra ze skutecznością 99,97%. Tego typu filtry sprawdzą się podczas dużego stężenia zanieczyszczeń PM 2.5, czyli o średnicy nie większej niż 2,5 mikrometra. Filtr ten stosowany jest w maskach Respro Alergy, Respro Sportsta oraz Respro Ultralight.


Kolejnym typem filtrów w maskach Respro jest filtr oparty o technologie dynamicznego węgla aktywnego DACC™. Maski Respro wyposażone w taki filtr charakteryzują się dużą skutecznością w zatrzymywaniu szkodliwych cząstek z powietrza, tlenków i dwutlenków azotu, związków siarki oraz całej reszty związków i cząstek zanieczyszczeń, które nie są pożądane w płucach i krwioobiegu.

Trzecią, a zarazem ostatnią, technologią filtrów wykorzystywana w maskach Respro jest kombinacją dwóch powyższych filtrów Hepa-Type™ + DACC™ pozwalająca eliminować znaczną większość szkodliwych substancji z otoczenia. Każda maska Respro na jednym filtrze potrafi pozostać efektywna 69 godzin użytkowania, po tym czasie filtr należy wymienić. Taki filtr stosowany jest w maskach Respro Techno oraz Respro Cinqro.

FILTRUJ:


Dostępność
SortowanieOstatni zakup 25 minut temu.