Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

O MARCE

Norweska przyczepka rowerowa, która daje Ci najwięcej możliwości. Możesz korzystać z przyczepki rowerowej, wózka spacerowego, joggera, zestawu narciarskiego, zestawu do trekkingu oraz przyczepki towarowej przez cały rok. Koniec z trudnym dylematem: dla jednego czy dwójki dzieci? Nordic Cab to przyczepka 2-osobowa, z możliwością przewożenia jednego dziecka w bezpiecznym, centralnym położeniu. Skandynawski design i jakość wykonania, materiały wytrzymujące nawet najbardziej srogie warunki pogodowe, banalnie proste składanie i możliwość wygodnego przechowywania oraz przewożenia - doceniły już tysiące rodziców. Szerokość przyczepki pozwala przejechać przez każde standardowe drzwi. Przyczepka wybierana przez najbardziej wymagających podróżników i poszukiwaczy przygody. Ze względu na mnóstwo miejsca na zabawki, zakupy i niezbędne dzieciom artykuły - wygodna zarówno podczas codziennych obowiązków jak i wypraw wakacyjnych. To także jedyny wózek rowerowy gdzie dziecko położymy całkiem płasko do snu a jeśli mamy dwójkę dzieci - jedno może spać a drugie siedzieć, dzięki wyjątkowemu rozwiązaniu dzielonego siedziska. Jeśli maluszek Twój jest bardzo mały możesz przewozić go w przyczepce Nordic Cab w foteliku Maxi Cosi dla najmniejszych dzieci lub leżaczku firmy Weber.

 

ZAŁOŻENIA PROJEKTU I SZCZYPTA HISTORII

Każdy detal tej norweskiej przyczepki, której prototyp powstał już w 1991 r., został tak zoptymalizowany i zaprojektowany aby współdziałał z innymi elementami i tworzył harmonijną całość. Twórcy postawili sobie ambitny cel: skonstruowanie najlepszej przyczepki rowerowej; sanek, które może ciągnąć narciarz; wózka, który może ciągnąć pies i wózka do joggingu - żadnych kompromisów. Powstał produkt wysokiej jakości, wszechstronny i prosty w obsłudze wózek rowerowy, w przystępnej cenie, dla aktywnych rodzin. Z powodzeniem może on zastąpić samochód i sprawić, by codzienne obowiązki i rodzinne wyprawy stały się przyjemnym i zdrowym sposobem spędzania czasu. Bestsellerem wśród konfiguracji przyczepki Nordic Cab jest model: ALL SEASON SPORT "przyczepka na cztery pory roku"

WIELOSEZONOWY WÓZEK ROWEROWY

Przyczepka Nordic Cab posiada wszystko, czego potrzebujesz do ciągnięcia jednego lub dwójki dzieci za rowerem, możesz ją też bardzo szybko przekonwertować na wózek spacerowy lub przyczepkę do transportu ładunków. Dzięki specjalnie opracowanym zestawom i akcesoriom możesz ją rozbudować o kolejne cztery tryby użytkowania, co powoduje że ma ona najwięcej funkcji ze wszystkich przyczepek dostępnych w tej klasie. Dzieci uwielbiają w niej jeździć a gdy wyrosną może ona przyjąć nowe funkcje, np. wózka towarowego, wózka do transportu Twoich zwierząt lub taczki do transportu rzeczy niezbędnych podczas wyprawy. Na długowieczność przyczepki wpływa także odróżniająca ją od reszty produktów, dostepnych na rynku - mocna wanna z wytrzymałego tworzywa, odporna na wodę, nierówności podłoża, zadrapania i uszkodzenia.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Wózek rowerowy Nordic Cab stale przechodzi rygorystyczne testy i próby, podnoszące jego jakość. Testy ASTM, dodatkowe niezależne testy szwajcarskiej firmy SGS oraz testy wewnętrzne dowodzą bezpieczeństwa i niezawodności produktu. Dla komfortu dzieci użyto komponentów najwyższej jakości, dbając o szczegóły tak ważne w życiu dziecka jak duża przestrzeń bagażowa, w pełni regulowane oparcie siedzenia aż do trybu łóżeczka czy osłony przeciwsłoneczne aż z trzech stron. Nordic Cab przoduje też w swojej klasie w zakresie troski o środowisko. Jego wszystkie elementy nie zawierają PCV a większość części jest wymienna lub nadaje się do recyclingu. Jeśli znudzi Ci się kolor przyczepki możesz zawsze zamówić nowe poszycie, w dowolnym, dostępnym wybarwieniu.Nie znaleziono produktów.

Nie znalazłeś towaru, który Cię interesuje?

Nie martw się, na pewno go mamy...

Napisz lub zadzwoń do nas!

E-mail:
Z komórki:
71 - 343 20 29
607 313 213

Powrót


Ostatni zakup 4 minuty temu.