Kontakt
0

Rowery elektryczne z GPS - Sparta GPS Connected

Kategoria: Nowości w sklepie / Data publikacji: 02.07.20
Holenderskie rowery elektryczne Sparta Smart są wyposażone w inteligentny moduł GPS, który dokładnie rejestruje Twoje wszystkie podróże. Dzięki aplikacji Sparta Smart masz możliwość sprawdzenia ilości spalonych kalorii, ilości zaoszczędzonego CO2, otrzymasz powiadomienia jeżeli będziesz musiał naładować baterię, informację na temat kradzieży roweru i wiele wiele więcej przydatnych i świetnie działających funkcji. System GPS jest w pełni gotowy do działania, rower już na etapie produkcji otrzymał zaawansowany moduł GPS wyposażony w kartę SIM. Po aktywacji subskrypcji GPS za pośrednictwem aplikacji Sparta Connect Twój rower jest gotowy do jazdy i zbierania informacji. 

Moduł GPS w rowerze elektrycznym. 

Rowery elektryczne Sparta SMART GPS Connected są inteligentne od pierwszych minut jazdy. System SMART został wyposażony w dokładnie tą samą technologię internetową jaką posiada Twój smartphone. Po ściągnięciu i otwarciu aplikacji tworzysz nowe konto, dodajesz indywidualny numer Twojego roweru z nazwą modelu, numerem ramy oraz numerem IMEI na baterii. Rower możesz śledzić w całej Europie i w pełni korzystać z jego wszystkich innych funkcji. Jeżeli w jakiejkolwiek sytuacji będziesz potrzebował potwierdzenia własności roweru, wszystko znajdziesz w aplikacji. 
Rowery elektryczne Sparta SMART nie przez przypadek nazwane zostały rowerami inteligentnymi. Dzięki najnowszej technologii system zapobiega kradzieży roweru. To jego najbardziej przydatna i zaawansowana funkcja, ponieważ rowery elektryczne często padają łupem złodziei. Dzięki inteligentnemu oprogramowaniu będziesz mógł namierzyć swój rower zawsze i wszędzie. 

Aplikacja Sparta Smart do roweru z GPS Connected. 

Aplikacja Sparta Smart dla rowerów elektrycznych wyposażonych w system GPS Connected. 
Aplikacja Sparta Smart posiada nowoczesny wygląd, dzięki czemu jest przyjazna w obsłudze dla użytkownika. W aplikacji znajdziemy szereg funkcji, a jedną z najważniejszych jest możliwość śledzenia aktualnej pozycji roweru dzięki połączeniu GPS. Łączność GPS poprzez kartę SIM zapewnia dostawca usługi holenderski Vodafone. Instrukcja do aplikacji Sparta Smart do pobrania TUTAJ
aplikacja-sparta-smart-do-rowerow-elektrycznych-z-gps

Funkcje aplikacji Sparta Smart. 

Lokalizacja na żywo.
Śledź i wyświetlaj na żywo lokalizację swojego roweru elektrycznego. W ten sposób zawsze wiesz, gdzie jest zaparkowany Twój rower. Możesz również udostępnić lokalizację swojego roweru elektrycznego innym osobom za pośrednictwem bezpiecznego połączenia. 
 
Funkcja Geofence.
Dzięki opcji GeoFence masz możliwość ustawienia alarmu w przypadku kiedy Twój rower wjeżdża lub opuszcza wyznaczony obszar. Masz możliwość ustawienia wielu stref GeoFence. Funkcja przydatna jest nie tylko w przypadku kradzieży roweru, ale głównie w czasie, w którym udostępniasz swój rower swojej partnerce/partnerowi, dziecku czy współlokatorowi. Dzięki czemu masz możliwość interwencji w przypadku kiedy Twój rower wyjedzie poza wyznaczoną przez Ciebie strefę. 

Statystyka. 
Możesz zobaczyć swoje wycieczki, kiedy i gdzie jechałeś. Sprawdź statystyki pokonanego dystansu, spalonych kalorii czy średniej prędkości na dany dzień, tydzień miesiąc lub rok. Dodatkowo otrzymasz informację na temat ilości zaoszczędzonego CO2 w czasie jazdy rowerem w porównaniu do tego samego czasu spędzonego w samochodzie. 

Bezpieczeństwo
Zabezpiecz swój rower cyfrową bramą i otrzymuj powiadomienia PUSH w w przypadku kiedy Twój rower zostanie przewrócony, przeniesiony lub opuści ustawiony przez Ciebie obszar Geofence. Możesz również ustawić maksymalną prędkość z jaką powinien poruszać się Twój rower np. 50 km/h. O każdym wykroczeniu zostaniesz powiadomiony  na telefonie przez powiadomienie PUSH, którego nie sposób przeoczyć. 

Przypomnienia.
Aplikacja regularnie będzie Cię powiadamiała o nadchodzącym czasie wykonania serwisu. Tak aby Twój rower był zawsze sprawny i zapewniał maksymalnie pozytywne wrażenia z jazdy. Kiedy przyjdzie czas na naładowanie baterii aplikacji również Cię o tym poinformuje, tak abyś nie miał przykrej niespodzianki w czasie jazdy.
rower-elektryczny-aplikacja-sparta-smart-gps

Opłaty za usługę GPS w rowerze elektrycznym. 

Abonament to jedyne 2,95 EUR (12 PLN) miesięcznie. 
Aby w pełni korzystać z inteligentnych funkcji roweru elektrycznego jesteś zobowiązany opłacić jednorazową opłatę w wysokości 9,95 EUR (około 42 zł). Następnie uruchamiana jest płatna subskrypcja połączenia roweru z internetem w kwocie 2,95 EUR miesięcznie (około 12 zł).
 
Udostępnij znajomym

Ostatnie wpisy z bloga

Nowości w sklepie

Kup rower i odlicz VAT !

Nowości w sklepie

Różnice między piastami Shimano Nexus 3, 7 i 8

Nowości w sklepie

Program Ochrony Kupujących PayU

Porównaj produkty 0