Kontakt
0

Rower biegowy Cruzee – najlżejsza biegówka na rynku

Kategoria: Nowości w sklepie / Data publikacji: 02.21.23
Niewątpliwie rowerki biegowe zrewolucjonizowały sposób, w jaki dzieci uczą się jeździć na rowerze. Zarówno nasze jak i klientów doświadczenia potwierdzają, że gdy maluchy od najmłodszych lat uczą się utrzymywać równowagę na rowerku biegowym, korzystanie z bocznych kółek przy przesiadce na prawdziwy rower staje się z reguły zbędne. Przejście na większy rower z pedałami jest bardziej płynne, szybsze i naturalne.

W związku z powyższym zakup pierwszego rowerka biegowego, to w gruncie rzeczy bardzo ważna decyzja. Wybór zbyt ciężkiego lub nieporęcznego modelu może spowodować brak zainteresowania ze strony obdarowanego. Cruzee to duże prawdopodobieństwo zakiełkowania miłości do dwóch kółek, która pozostanie z dzieckiem na długie lata.

Obecnie na rynku mamy duży wybór rowerków, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów, czyniących Cruzee – najbardziej atrakcyjnym. Bezpieczeństwo, specyfikacja, bogata paleta kolorów czy możliwość regulacji to elementy nad którymi producent pochylił się, ze szczególną uwagą.

ULTRALEKKA WAGA CRUZEE - 1,9 KG !

Cruzee to najlżejszy rowerek biegowy na rynku, rama wykonana jest z andomowego aluminium, zapewniającego trwałość oraz łatwe manewrowanie. Rowerek nie posiada ostrych krawędzi, które mogłyby uszkodzić np. ściany, w związku z tym Cruzee staje się hitem już pierwszego dnia a pierwsze przejażdżki mają miejsce często w domu. Niska waga daje dzieciakom duże poczucie bezpieczeństwa i szansę na wiele godzin zabawy. Począwszy od wymyślania nowych sztuczek a skoczywszy na chwaleniu się swoimi umiejętnościami przed rodzicami.
 
Lekkość Cruzee ma również istotne znaczenie dla tych ostatnich. Rzeczą naturalną jest, iż podczas spaceru młody rowerzysta prędzej czy później będzie potrzebował kilku chwil na odpoczynek albo co wielce prawdopodobne - skieruje swoje zainteresowanie poza rowerek. Wtedy to jak zwykle bywa, na barkach opiekunów spocznie odstawienie biegówki do domu. Tak więc, noszenie pojazdu ważącego ledwie 2 kg będzie zdecydowanie bardziej komfortowe w porównaniu z modelami chociażby, dwa razy cięższymi.

Opcjonalnie można zastosować regulowany pasek na ramię do przenoszenia - dostępny TUTAJ
 
 

 
CRUZEE ROŚNIE WRAZ Z DZIECKIEM

Warto, aby wybrany przez nasz rowerek biegowy, posłużył więcej niż jeden sezon. Cruzee daje taką możliwość, ma nisko usytuowaną pozycję siedzącą, dzięki czemu dzieci w wieku nawet 1,5 roku mogą bezpiecznie dosięgnąć ziemi. Co więcej, do regulacji kierownicy i siodełka nie potrzeba żadnych narzędzi, mamy możliwość szybkiego dopasowania wzrostu od 60 do 120 cm. Wszystko dzięki temu, że w zestawie otrzymujemy dwie sztyce siodełka, krótką i długą.
 
 

 
 
DOSTĘPNY AŻ 9 KOLORACH

Rowerki Cruzee dostępne są aż w 9 kolorach – andomowa rama jest odporna na uszkodzenia, zarysowania czy korozję a kolor rowerka nigdy nie wyblaknie.

Występują w dwóch wariantach, z czarnym lub białymi kołami !

CRUZEE Z BIAŁYMI KOŁAMI
 
 
 

 
CRUZEE Z CZARNYMI KOŁAMI
 
 
Udostępnij znajomym

Ostatnie wpisy z bloga

Nowości w sklepie

Kup rower i odlicz VAT !

Nowości w sklepie

Różnice między piastami Shimano Nexus 3, 7 i 8

Nowości w sklepie

Program Ochrony Kupujących PayU

Porównaj produkty 0