Kontakt
0

Składane zapięcie AXA Toucan

AXA

Składane zapięcie rowerowe AXA Toucan to pierwsze zabezpieczenie zaprojektowane specjalnie z myślą o modnym rowerze miejskim. Zazwyczaj tradycyjne zabezpieczenia rowerowe nie wyglądają najlepiej, AXA Toucan zmienia oblicze zapięć rowerowych ! 

AXA Toucan nie tylko dobrze wygląda, jest także jednym z najbezpieczniejszych zapięć wyprodukowanych przez AXA. Do jego stworzenia użyto hartowanej stali specjalnie wzmocnionej aby oprzeć się przecinaniu i rozciąganiu. Zapięcie dostępne jest w dwóch kolorach z większym udziałem czarnego lub pomarańczowego.

  • wysoki poziom bezpieczeństwa AXA 9 / 15
  • hartowana stal
  • zamek z cylindrem antyrozwierceniowym 
  • długość 80 (4 szekle) lub 120 cm (6 szekli)
  • w zestawie uchwyt transportowy do uniwersalnego montażu na każdym rowerze
  • w zestawie 2 klucze
  • made in Holland
  • 2 lata gwarancji 

 

Skala poziomu bezpieczeństwa AXA została stworzona z myślą o ułatwieniu wyboru zabezpieczenia roweru i akcesoriów. Ranking zabezpieczeń został przedstawiony na 15 stopniowej skali od najbardziej podstawowej ochrony, reprezentowanej przez 1, do najbardziej zaawansowanej, oznaczone liczbą 15. Od ponad 115 lat firma jest nierozerwalnie związana z ochrona rowerową, posiadając tak wieloletnie doświadczenie na rynku, doskonale wie czego potrzebują rowerzyści. 
Firma AXA oceniając swoje produkty uwzględniając następujące kryteria: rodzaj posiadanego roweru, obszar parkowania (centrum miasta lub po za nim), czas na jaki pozostawiamy rower bez opieki.
 
Aby ułatwić dobór zabezpieczenia zostały wyodrębnione 3 zakresy:
Poziom bezpieczeństwa 1-6
Grupa produktów przeznaczona do parkowania w miejscach o niskim ryzyku kradzieży na krótki okres czasu.
Poziom bezpieczeństwa 7-10
Zapięcia z tym rankingiem oferują dobre zabezpieczenie w często uczęszczanych miejscach, idealnie nadają się do parkowania na przykład pod szkołą.
Poziom bezpieczeństwa 11-15
Te zabezpieczenia oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa AXA, często zatwierdzone znakiem jakości. Zabezpieczenia zostały przeznaczone dla osób mieszkających w centrum lub potrzebujących pozostawić swój pojazd na dłużej.

Specyfikacja Składane zapięcie AXA Toucan

Poziom bezpieczeństwa: Średni
Rodzaj zamka: Klucz
Uchwyt do roweru: TAK

UWAGA! Z uwagi na olbrzymie opóźnienia w dostawach oraz braki w produkcji komponentów spowodowane pandemią COVID 19, producent zastrzega możliwość lekkiej zmiany specyfikacji, materiałów oraz wyposażenia bez wcześniejszej informacji. Zmiany te mogą nie być uwzględnione w specyfikacji oraz na zdjęciach. W związku z tym dostarczony do Ciebie rower może różnić się niektórymi częściami. Nie stanowi to wady i nie wpływa to na funkcjonalność techniczną roweru. Dlatego możliwe jest, że Twój rower jest zmontowany nieco inaczej niż podaje specyfikacja. Na przykład może się zdarzyć, że w swoim rowerze znajdziesz inne pedały, gripy lub łańcuch. Nie martw się, Twój rower i części zamienne nadal są w wysokiej jakości.

Składane zapięcie AXA Toucan opinie

Brak opinii. Może warto dodać własną?
Porównaj produkty 0