Kontakt
0

Zapięcie ABUS Ugrip Bordo 5700

Wybierz wariant
 
Cena katalogowa: 265,00
 
Wysyłka od   Sprawdź koszt wysyłki
Sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym
Ocena klientów:  

Zapięcie ABUS Ugrip Bordo 5700

Zapięcie ABUS Ugrip Bordo 5700 w kolorze czarnym to solidne i wysoce funkcjonalne zabezpieczenie roweru. Jego konstrukcja jest wyposażona w obracalne slothuis, co ułatwia jego użycie i zapewnia wygodę użytkowania. Zamek automatycznie zamyka się, co oszczędza czas i zapobiega zapomnieniu o zabezpieczeniu roweru. Dodatkowym atutem tego produktu jest wytrzymała slothouder, która umożliwia pewne przechowywanie zamka podczas jazdy. Długość zamka wynosi 80 centymetrów, co pozwala na bezpieczne zabezpieczenie roweru w różnych sytuacjach. Kiedy zamek jest złożony, jego wymiary (włącznie z pokrowcem) wynoszą 19 cm długości, 5 cm szerokości i 5 cm grubości, co czyni go kompaktowym i łatwym do przenoszenia. Abus Bordo uGrip 5700/80 to nie tylko skuteczne zabezpieczenie, ale także wygodne i praktyczne rozwiązanie dla każdego rowerzysty. Ten zamek zapewnia pewność, że Twój rower jest bezpieczny, a jego kompaktowy rozmiar ułatwia jego przechowywanie podczas jazdy.

Zapięcie ABUS Ugrip Bordo 5700, cechy produktu:

 • mocne segmenty o grubości 5 mm
 • długość 80 cm 
 • segmenty połączone specjalnymi hartowanymi nitami
 • maksymalnie kompaktowe - zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu
 • materiał: stal hartowana
 • cylinder zamka Abus Premium odporny na pikowanie i manipulację
 • dwa klucze w zestawie
 • w komplecie uchwyt transportowy
 • dostępny w kilku kolorach
 • waga: 0,92 kg
 • made in Germany
 • 2 lata gwarancji


Zapięcie ABUS Ugrip Bordo 5700
Skala poziomu bezpieczeństwa Abus to narzędzie ułatwiające wybór zabezpieczenia roweru i akcesoriów. Zmiana nawet jednego punktu na skali, ma znaczenie i odnosi się do technologii i wykonania zabezpieczenia. Niemiecka jakość i ponad 90 lat doświadczenia na rynku zabezpieczeń, doprowadziło do powstania jednych z najlepszych systemów ochrony. 
Na ocenę poziomu bezpieczeństwa mają wpływ takie elementy jak: rodzaj zabezpieczenia , grubość i hartowanie stali, kształt, budowa zamka, rodzaj zamka, budowa klucza, ile razy zapięcie trzeba przeciąć, czy przecinanie jest hałaśliwe i ile czasu zajmuje. Firma Abus testuje i porównuje produkty tak aby umieszczone na skali zabezpieczenia rzeczywiście odpowiadały swojej punktacji.

Na skali możemy wyróżnić trzy grupy zabezpieczeń:
Zapięcie ABUS Ugrip Bordo 5700
Poziom bezpieczeństwa 1-4

Zabezpieczenia z tym oznaczeniem zapewniają podstawową ochronę przed kradzieżą. Zaleca się ich używać na obszarach o niskim ryzyku kradzieży lub jako zabezpieczeń rowerka dziecięcego czy akcesoriów rowerowych.
Zapięcie ABUS Ugrip Bordo 5700
Poziom bezpieczeństwa 5-9

Ta grupa zabezpieczeń została zaprojektowana tak aby zapewnić bardzo dobre zabezpieczenie roweru w miejscach o średnim ryzyku kradzieży. Blokady te są również polecane jako dodatkowe zabezpieczenia w obszarach o wysokim ryzyku kradzieży.
Zapięcie ABUS Ugrip Bordo 5700
Poziom bezpieczeństwa 10-15

Zabezpieczenia z o tym rankingu oferują najwyższą klasę zabezpieczeń. Zaprojektowane z myślą o ochronie na obszarach o wysokim ryzyku kradzieży, często z uwzględnieniem odporności na specyficzne techniki kradzieży.

Zapięcie ABUS Ugrip Bordo 5700 opinie

~Joanna
Czwartek, 08-10-2015 20:25
Produkt dobrej jakości w dobrej cenie. Polecam.

Porównaj produkty 0