Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

‹ Poprzedni produkt Następny produkt ›

Chip tuning Yamaha PW E-bike SpeedBox 2.0

Producent: SpeedBox E-bike

Chip tuning Yamaha PW E-bike SpeedBox 2.0

Nasza cena: 789,00 PLN


Dostępność:

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ


Kod produktu: SB2_Y_PW_1
Liczba sztuk produktu:

10 x 79,00 20 x 39,00
Chip tuning Yamaha PW E-bike SpeedBox 2.0 to niezawodny układ tuningowy do rowerów elektrycznych z silnikiem YAMAHA. Druga generacja chipu SpeedBox umożliwia bezinwazyjne usunięcie elektronicznego ograniczenia prędkości na rowerze elektrycznym. Co najważniejsze po zainstalowaniu chipu wyświetlacz roweru elektrycznego pokaże rzeczywistą prędkość, a co za tym idzie realny przebieg, średnią prędkość czy zasięg roweru na aktualnym stanie baterii. 

Jak działa tuning roweru elektrycznego SpeedBox 2.0 ? 

W celu aktywowania zainstalowanego SpeedBoxa wystarczy nacisnąć przycisk WALK na sterowniku roweru elektrycznego Yamaha. Od tej chwili silnik rozpocznie pracę wspomagania do prędkości 40-50 km/h, a nawet do 60 km/h. Aby wyłączyć opcję chip tuningu naciśnij ponownie przycisk WALK, w tym momencie na wyświetlaczu pojawi się wartość 2.5 km/h i ograniczenie prędkości zostanie przywrócone do fabrycznych 25 km/h. Rower będzie działał jak w dniu zakupu. 
Jeżeli Twój rower nie ma panelu sterującego z przyciskiem WALK, powinieneś użyć kombinacji przycisków + - + - aby aktywować chip. 

Montaż układu tuningowego do roweru elektrycznego Yamaha jest prosta i intuicyjna. Po odkręceniu plastikowej osłony silnika znajdzie kolorowe złącza. Końcówki w układzie SpeedBox pasują plug&play do fabrycznych wtyczek Yamaha. Aby ułatwić montaż polecamy zapoznać się z filmikami instruktażowymi. 

Moduły tuningowe do wszystkich systemów wspomagania elektrycznego BOSCH, YAMAHA, Bafang, Giant, Impulse, Shimano, Brose kupisz TUTAJ.
 

Opinie o produkcie Chip tuning Yamaha PW E-bike SpeedBox 2.0 (0)

Brak opinii. Może warto dodać własną?

Podziel się opinią i wygraj nagrody!

Dodaj opinię


Filmy

Ostatni zakup 57 minut temu.