Kategorie produktów

Nowości

Promocje

Producenci

Sklep

Zakupy

Zamówienia

Klient

OPIS KATEGORII

Rowery Beach Cruiser. 

Rowery typu beach cruiser są dostojnymi i wygodnymi krążownikami miejskich ścieżek i parkowych alejek. Ich początki sięgaja lat trzydziestych dwudziestego wieku, kiedy to frank Schwinn chciał stworzyć stylowy i jednocześnie bardzo wygodny rower. Prawdziwy boom na beach cruisery przypadł na lata pięćdziesiąte ubiegłego stulecia, a dziś przeżywają swoisty renesans. Po latach zapomnienia znów coraz częściej można jes spotkać na ulicach miast. Produkowane są w najrozmaitszych wzorach i kolorach, ale nadal nawiązują do swojego pierwowzoru.
Cukierkowe, pastelowe kolory, wygodne kanapy,  bardzo szerokie kierownice i charakterystyczne grube, balonowe opony, to znaki rozpoznawcze rowerów typu beach cruiser.
Za lekkość jazdy odpowiadają najczęściej trzybiegowe piasty; dodatkowo beach cruisery posiadają błotniki, więc jazda w deszczu im nie straszna oraz bagażniki, żeby można było przewieźć najpotrzebniejszy bagaż.
Każdy rower można dodatkowo spersonalizować dobierając do niego stylowe akcesoria, jak siodełka, koszyki, dzwonki czy pokrowce na siodełka.
Rower beach cruiser posłuży długie lata i – póki co – nie zanosie się, żeby w najbliższym czasie miały wyjśc z mody.
Posiadamy duży wybór rowerów Beach Cruiser polskiej marki Embassy.
Rowery do nabycia również w naszych sklepach stacjonarych: Wrocław, Kraków, Katowice.
Czytaj dalej


FILTRUJ:


Producent
Cena
zł -
SortowanieOstatni zakup 33 minuty temu.